Gázolaj árak 633 Ft Benzin árak 647 Ft EUR 393.39 Ft USD 367.51 Ft CHF 401.77 Ft GBP 459.14 Ft

Előző

Álláslehetőség !!! Elektronikai szerelő

Település Bács-Kiskun vármegye, Tiszakécske
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Cégleírás Az SZ&B AGRO KFT. a zöldségtermelő gazdálkodók számára hatékony, komplex megoldásokat biztosít – a tervezéstől a kivitelezésen át, egészen a szervizszolgáltatásig. Cégünk több éves tapasztalattal rendelkezik a mezőgazdaság különféle ágazataiban, melyet felhasználva szeretnénk ügyfeleink számára hasznos tanácsokat adni, mind a termesztéstechnológiában, a betakarításban, a tárolástechnológiában, valamint a gépparkok továbbfejlesztésében, modernizálásában.
Munkavégzés helye Országosan
Munkavégzés időtartama Állandó munka
Szükséges jogosítvány B
Kapcsolati e-mail info@szbagro.com
Fordítás

Leírás
Munkatársat keresünk
Elektronikai műszerész pozícióba.
Főbb feladatok, munkák:
• az Sz&B Agro Kft. által értékesített zöldségfeldolgozó gépek elektronikai szervizelése, karbantartása és kalibrálása.
• kapcsolódobozok kiépítése
• szenzorokkal, érzékelőkkel felszerelt gépek karbantartása, javítása
Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakmai követelmények:
• középfokú elektronikai végzettség
• 1-3 év szakmai gyakorlat
• angol vagy német nyelv szakmai szintű ismerete
• számítástechnikai ismeretek
• “B” kategóriájú jogosítvány

Szükséges képességek:
• munkaigényesség
• problémamegoldó képesség
• jó kommunikációs képesség
• pontos, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• középfokú angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:
• versenyképes fizetés
• fiatalos légkör
• hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye
• Tiszakécske és az ország egész területe

Állás, munka területe(i):
• Karbantartó, Szervizes
• Szakmunka
• Műszerész

Jelentkezz a kapcsolati adatoknál megadott telefonszámon vagy e-mail címen!

Hirdetés azonosító: 7378947
Frissítve: 2023. december 12. 15:09

Hirdető adatai

Név Sz&B Agro Kft. Működő cég
Helység Bács-Kiskun vármegye
Tiszakécske
Webcím www... Megjelenít
3 éve hirdető

Kapcsolatfelvétel

Hirdető adatai
Telefon +36304 xxxxxx Megjelenít
Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA Védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Limex Ládamosó

Ár nélkül

Rolmet Garat

Ár nélkül

Rolmet Kefés tisztító

Ár nélkül

GEO Eke PO-230

Ár nélkül

Cikkajánló

1574-es ír recept alapján főztek sört – ez lett az eredménye

Egy olyan sörfélét alkottak újra és elemeztek ki, amit utoljára 1574-ben készítettek el a dublini várban.

Makkon nevelkednek a biosertések Spanyolországban

Különleges ízű húsukat magas áron tudják értékesíteni.

Meddig lesz veszélyben az idei gyümölcstermés?

A fagy gyorsan elbánik a növénnyel.

Egyre több gluténmentes termékre van szükség

Folyamatosan emelkedik az étrendi korlátozásokkal küzdők száma.

Minden jog fenntartva.