Hegesztő

Frissítve: 2021. február 11., 13:26 | Azonosító: 7111783

Hirdető adatai

mukodo_ceg Név:
Güttler Kft
Helység:
Hódmezővásárhely
Munkavégzés helye:
Csongrád
Pozíció:
Beosztott/Fizikai munka
Munkavégzés időtartama:
Állandó munka
Szükséges jogosítvány:
Nincs

Leírás

Feladatok

- különböző lakatos/CO hegesztő munkák elvégzése
- önálló munkavégzés tervrajz alapján

Cégleírás

Több mint 30 éves piaci eredményekkel rendelkező mezőgazdasági talajművelő gépeket tervező, gyártó és forgalmazó német családi vállalkozás munkatársat keres.

Elvárások

- Végzettségek, ismeretek: szakirányú (hegesztői) végzettség
- Készségek: precíz, pontos, önálló munkavégzés, műszaki rajz olvasási készség
- Nyelvtudás: nem szükséges
- Jogosítvány: nem szükséges
- Tapasztalat: minimum 5 éves szakmai tapasztalat, fémmegmunkálásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

- Alapfizetés + teljesítményfüggő jutalom + utazási költségtérítés
- Üzleti eredményeink alapján éves prémium-kifizetés
- Évente felülvizsgált, piachoz igazított bérezési szint
- Évente munkaruházat juttatása
- Szakmai, informatikai, nyelvi és képességfejlesztő képzések
- Munkatársi és családi rendezvények, jubileumok

Jelentkezés a munkakör elvárásainak megfelelő fényképes önéletrajzzal, a következő e-mail címen:
hegeszto@guttler.hu

További információ kérhető:
Mohos Beáta
Telefon: +36-62/533-690 (munkanapokon 8-16 óráig)
E-mail: karrier@guttler.hu

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!