FM2969 lamella

Frissítve: 2019. május 14., 07:18 | Azonosító: 1530781    


Kapcsolattartó adatai

Név: Makrai Balázs
phoneTelefonszám: +36704xxxxxx megjelenít
E-mail: xxxx@xxxx.com megjelenít

Hirdető adatai

mukodo_ceg Név: MTE Speciál Kft.
phoneTelefonszám: +36304xxxxxx megjelenít
Helység: 4028 Debrecen, Kassai u. 129
Webcím:
Ár:
1.918 Ft +ÁFA

Leírás

AGRALE 8012.103.047.00.4

AHLMANN 410 266 5A

J C BAMFORD 10/905514

CARRARO 7423

CARRARO 110644

CASE K261862

CASE 1966156C1

CATERPILLAR 2087906

CESAB 0993247

CLAAS 0321530.0

DAEWOO / DOOSAN A243359

DEUTZ 0.900.0706.3

DITCH WITCH 501-891

FAI CA0110644

FARESIN 610114401

FARMTRAC D10085710

GEHL L500645

GENIE 501505

GENIE 633806

GENIE 07.0711.0127

IOCHPE MAXION 041055R1

ITOCHU 0014707

JLG 8035186



b23



JOHN DEERE RE45938

KRAMER 1000098262

KUBOTA CARR-110644

LINDE 1275043001

MAFI 000.602.5102

MAHINDRA 006500425C1

MANITOU 475314

NEW HOLLAND 6914433

NEW HOLLAND 9966310

NEW HOLLAND 83930409

NEW HOLLAND 83930409

PANHARD 0014707

RENAULT 60.00.101.695

STILL 149943

TUG TP-10271

UZEL 0012166U1M

VALMET /VALTRA 633165

VALMET /VALTRA 81236700

VENIERI 241.3.008

ZETOR 93-0196





b22 (termékkategória a webshopunkban: Lamella2)

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!

A mező kitöltése kötelező
Az Üzenet mező kitöltése kötelező
Kérjük, hajtsa végre az ellenőrzést!



Kapcsolódó ajánlatok


[bezárás x]