Komárom-Esztergom megyei sertéstelepre állatgondozókat keresünk Lejárt hirdetés

Név:
Varga Tamás
phoneTelefonszám:
+36307xxxxxx megjelenít
Helység:
Szákszend
Ár:
215.000 Ft
Munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom

Komárom-Esztergom megyei modern technológiával ellátott Sertéstelep keres már meglévő csapatába új munkatársakat az alábbi pozíciókba:
Sertésgondozó
Délelőttös fiaztatós
Délutános fiaztatós
Karbantartó – villanyszerelő
Inszeminátor - felcser

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
Állatok körüli teendők ellátása.

ELVÁRÁSOK:
Nagyfokú mobilitás, önállóság, határozottság, kitartó, dinamikus, magabiztos hozzáállás,
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.

ELŐNY:
Állattenyésztési, mezőgazdasági érdeklődés,
Szakmai gyakorlat,
„B” kategóriás jogosítvány, saját személygépkocsi (nem feltétel)

AMIT KÍNÁLUNK:
Hosszú távú munkalehetőség,
Teljesítménynek megfelelően folyamatosan emelkedő munkabér,
Teljesítmény után járó pénzbeli jutalom,
Munkaruha, munkacipő biztosítása,
13. havi juttatás,
Folyamatos fejlődési lehetőség,
Szükség esetén szép, rendezett, felújított szolgálati lakás biztosítása, házaspárok jelentkezését is várjuk,
180.000 – 250.000,- forintos havi fizetés.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Varga Pig szákszendi sertéstelepe.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, szíveskedjen elküldeni jelentkezését az alább megadott e-mail címre vagy érdeklődjön az alábbi telefonszámon.

Kapcsolódó apró/állás ajánlat

  • Állatgondozót keresek

    Állatgondozót keresek

    2019-05-25 Állattenyésztő, állatgondozó munka Nyíregyháza

    Nyíregyházi tanyára állatszerető, megbízható párt, vagy családot keresek lovak, disznók, bárányok, kecskék gondozására, ellátására. Hosszútávú, bejelentett állás lehetőség.

  • Húsmarhák mellé gulyást keresek

    Húsmarhák mellé gulyást keresek
    150.000 Ft

    2019-05-25 Állattenyésztő, állatgondozó munka Nagyfüged Kiemelt

    Józan életű egyedülálló önnállóan dolgozni tudó gulyást keresek azonnali kezdéssel Heves megyébe. Teljes ellátással bent lakással. Bérezés megegyezés szerint. Hosszú távú munkalehetőség. Behajtás után tanyai feladatok ellátása.

    150.000 Ft
  • Fejös Hölgy kisegitött Keres

    Fejös Hölgy kisegitött Keres

    2019-05-26 Állattenyésztő, állatgondozó munka Szolnok

    Fejöshölgy mellé Állatgondózótt Keresünk Teljes Ellátás Minden Nap Meleg Ebéd