Gázolaj árak 633 Ft Benzin árak 647 Ft EUR 393.39 Ft USD 367.51 Ft CHF 401.77 Ft GBP 459.14 Ft

Előző

Műszakvezetői állás

Település Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászkisér
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Cégleírás Jászkiséri-Laktored Kft. tejelő szarvasmarhatenyésztéssel(holstein-fríz), valamint az állatállomány számára szükséges szemes-és tömegtakarmány növények termesztésével foglalkozik.
Munkavégzés helye Jász-Nagykun-Szolnok
Pozíció Csoportvezető
Munkavégzés időtartama Állandó munka
Szükséges jogosítvány B
Elvárások - Munkakörhöz kapcsolódó középfokú mezőgazdasági végzettség - Megbízható, lelkes munkavégzés - Jó elemző, probléma és szervező képesség - Terhelhetőség, rugalmasság - Felhasználói szintű számítógépes ismeretek(Word, Excel, Office) - Kiváló vezetői és irányítói készségek - B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent - Szakirányú végzettség, agrár területen szerzett diploma - Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat - RISKA telepirányítási rendszer ismerete - Szarvasmarha inszeminátori végzettség, továbbá gyakorlat
Amit kínálunk Kiemelt fizetést és egyéb jutatásokat kínálunk a lehetséges műszakvezetőnek. -Folyamatos, hosszútávú munkalehetőség -Felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
Jelentkezés módja Önéletrajz elküldésével, bérigény megjelölésével e-mailen (info@laktored.hu) vagy telefonon Balázs Józsefné ügyvezető részére(+36305156311).
Kapcsolati e-mail info@laktored.hu
Fordítás

Leírás
Jászkiséri székhellyel rendelkező szarvasmarhatenyésztéssel foglalkozó cégünk műszakvezetőt keres hosszú távra.
Feladatok:
-felügyelete alá tartozó beosztottak napi munkavégzésének irányítása és ellenőrzése
- nyilvántartások megfelelő napi szintű vezetése
beérkező anyagok fogadása, átvétele
- értékesítésre váró tej előkészítése, bevizsgálása, átadása
- állatállomány egészségügyi felügyelete
- tömeg, szálas, abrak és kiegészítő takarmány készletek kezelése

Hirdetés azonosító: 7397994
Frissítve: 2024. február 26. 15:37

Hirdető adatai

Név Jászkiséri-Laktored Kft.
Helység Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Jászkisér

Kapcsolatfelvétel

Telefon +36202 xxxxxx Megjelenít
Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA Védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Új Celikel Calabria 2.1m-es rendet felszedő silózó eladó (akár 28tonna/óra)
Új Celikel Calabria 2.1m-es rendet...

Ár nélkül

Rotációs Rendsodró 3,2 M FPM RS 320/9

900.000 Ft +ÁFA

Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó készletről eladó - megéri ajánlatot kérni
Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó...

Ár nélkül

Extra Akció - Vontatott V Tárcsa TOSCANO GBAV-26 - a készlet erejéig
Extra Akció - Vontatott V Tárcsa TOSCANO...

1.600.000 Ft +ÁFA

Cikkajánló

Egyre több gluténmentes termékre van szükség

Folyamatosan emelkedik az étrendi korlátozásokkal küzdők száma.

Juhtenyésztők, figyelem! Ezt érdemes tudni a száz napos birtokontartási időszakról

Az anyajuhok utáni támogatási kérelmeket idén is az egységes kérelemmel lehet benyújtani.

Egy új vizsgálat segíthet a jövő arabica kávéjának kinemesítésében

A klímával szemben toleránsabb, betegségnek ellenálló fajtákra lenne szükség.

Sajtóközlemény
2030-tól tilos lesz egyes egyszer használatos műanyag csomagolástípusokat alkalmazni

Új szabályokat fogadott el az Európai Parlament a csomagolásokról.

Minden jog fenntartva.