Mezőgazdasági terményszárító - lakatos

Frissítve: 2020. augusztus 18., 06:28 | Azonosító: 6766775

Név:
Kalász Kft.
phoneTelefonszám:
+36306xxxxxx megjelenít
Helység:
Beled
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron
Pozíció:
Beosztott/Fizikai munka
Munkavégzés időtartama:
Állandó munka
Jogosítvány:
B

Leírás

Növénytermesztésben jártas, tapasztalattal rendelkező,
józan életű, megbízható mezőgazdasági terményszárító gépkezelőt keresünk
korszerű gépparkkal rendelkező munkahelyre.

Elvárások:
- szakirányú végzettség (Mezőgazdasági szárítóüzemi gépkezelő (31 521 19 0010 3108), Ipari olaj- és gáztüzelő-berendezés kezelő 31 522 02 0100 31 01
- munkagépek szerelésében tapasztalat
- nagyfokú precizitás, felelősségtudat
- önálló igényes munkavégzés
- nagy munkabírás

Amit biztosítunk:
- Jó munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Stabil, fejlődő vállalati háttér

Elbírálásnál előnyt jelent:
- Építő- és anyagmozgató gép kezelője szakképesítés - Földmunka-, rakodó- és szállítógép kezelő szakmairány
(OKJ 32 582 02) gépcsoport 4511
- Hegesztő OKJ végzettség

Önéletrajzát a hirdetésben megadott e-mail címre, valamint a 9343 Beled, Rákóczi u. 127. levelezési címre várjuk.

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései

  • Karbantartó-villanyszerelő
    1

    Karbantartó-villanyszerelő
    Ár nélkül

    2020. augusztus 18. 06:28Egyéb mezőgazdasági munkaGyőr-Moson-Sopron

    A beledi Extra Tej Kft. munkatársat keres karbantartó-villanyszerelő munkakörbe. Elvárásaink: - Hálózati, villanyszerelői végzettség - Jól képzett, komoly és...

    phone Telefon: +36306773853

    Ár nélkül
  • Mg.-i gépkezelő
    1

    Mg.-i gépkezelő
    Ár nélkül

    2020. augusztus 18. 06:28Gépkezelő, gépszerelő, gépész munkaGyőr-Moson-Sopron

    A beledi KALÁSZ Kft. telepe munkatársat keres Mezőgazdasági gépkezelő munkakörbe. Megbízható mezőgazdasági gépkezelőt keresünk korszerű gépparkkal rendelkező...

    Ár nélkül