Permetezős munkatársat keresünk

Frissítve: 2020. július 29., 22:59 | Azonosító: 7065734

Név:
Wittmann József
phoneTelefonszám:
+36306xxxxxx megjelenít
Helység:
Gyula
Munkavégzés helye:
Békés

Leírás

Permetezős

munkakörbe keresünk 1 fő alkalmazottat

Elvárás:
• releváns területen szerzett tapasztalat,
• pontos, precíz, önálló munkavégzés,
• stressz tűrő, együttműködő képesség,
• komplex logikus gondolkodásmód.

Amit kínálunk:
• MAGASAN KIEMELT BÉREZÉS!!!
• munkavégzés a piacon kapható jelenlegi legmodernebb eszközökkel,
• egész évben munkát biztosítunk,
• akár lakhatási lehetőséggel is,
• hosszútávú stabil munkalehetőség,
• jó hangulatú, összetartó fiatalos csapat.

Jelentkezés csak a hírdetésben szereplő telefonszámon lehetséges.

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései

  • Növényvédelmi szolgáltatás önjáró permetezővel
    1

    Növényvédelmi szolgáltatás önjáró permetezővel
    Ár nélkül

    2020. augusztus 14. 15:13BérmunkaBékés

    Növényvédelmi szolgáltatások a jelenlegi legmodernebb technológiával Békés megyében! Az AGRIFAC Condor 5000/36 önjáró permetezőgépünk bármikor kiváló...

    phone Telefon: +36306415958

    Ár nélkül
  • Növénytermesztési ágazatvezető pozíció
    1

    Növénytermesztési ágazatvezető pozíció
    Ár nélkül

    2020. augusztus 10. 22:29Növénytermesztő munkaBékés

    Növénytermesztési ágazatvezető pozíció munkakörbe keresünk 1 fő alkalmazottat Feladatok: • A növénytermesztési munkafolyamatok közvetlen irányítása, ellenőrzése...

    Ár nélkül
  • Hardi Commander 4500
    10

    Hardi Commander 4500
    56.500 EUR +ÁFA

    2020. június 1. 11:32Vontatott permetezőBékés

    2018-as Hardi Commander 4500 27 méteres kerettel kiváló állapotban eladó.

    phone Telefon: +36306216712

  • John Deere 1755
    8

    John Deere 1755
    11.500.000 Ft

    2020. május 30. 19:16Szemenkénti vetőgépBékés

    Eladó egy 2015-ös gyártású 6 soros jó állapotú John Deere 1755 szemenkénti vetőgép.

// SZERVERBŐVÍTÉS //

Áprilisban közel 1 millió látogatónk volt, és folyamatosan csúcsokat dönt az Agroinform.hu látogatottásága, ezért bővítjük és továbbfejlesztjük a portált kiszolgáló szerverparkot. Kérünk, ha bármilyen lassulást, működési rendellenességet tapasztalsz a portálon, ezen a linken jelezd. Köszönjük!