Mezőgazdasági gépértékesítő Kelet-Magyarország

Frissítve: 2020. október 28., 07:52 | Azonosító: 7089585

Hirdető adatai

mukodo_ceg Név:
Dorker Kft.
phoneTelefonszám:
+36795xxxxx megjelenít
Honlap:
www... megjelenít
Helység:
Baja
Munkavégzés helye:
Hajdú-Bihar
Munkavégzés időtartama:
Állandó munka

Leírás

MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉRTÉKESÍTŐ KELET-MAGYARORSZÁG

Feladatok:

- Partner kapcsolatok kiépítése, ápolása
- Ügyfeleknél igényfelmérés és szakmai segítség az igények optimális kiszolgálására,
- A cég által forgalmazott mezőgazdasági gépek értékesítése,
- Aktuális piaci információk begyűjtése, összegzése, továbbítása.

A munkakör betöltéséhez szükséges követelmények:
-Értékesítési területen szerzett gyakorlat
- Mezőgazdasági és műszaki ismeretek
- Legalább középfokú végzettség
- Felhasználói szintű MS OFFICE ismeretek
- B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
-Szakirányú végzettség,
- Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:
- Versenyképes juttatások,
- Hazai-, és nemzetközi szakmai képzések,
- Munkavégzéshez szükséges eszközök.

A jelentkezéseket a dorker@dorker.hu címre kérjük 2020.11.30-ig.

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései