Gázolaj árak 612 Ft Benzin árak 624 Ft EUR 388.65 Ft USD 361.53 Ft CHF 398.09 Ft GBP 451.67 Ft

Előző

Állást keresek az agráriumban

Település Veszprém vármegye, 8460 Devecser
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Iskolai végzettség Egyetem
Egyéb szakmai végzettség -gazdasági agrármérnök -munkavédelmi szakmérnök -igazgatásszervező (Államigazgatási Főiskola) -tűzvédelmi főelőadó -ipari olaj-és gáztüzelő-berendezés kezelő, mezőgazdasági szárítóüzemi gépkezelő - vállalkozási mérlegképes könyvelő -állatjóléti felelős
Fordítás

Leírás
Állást keresek elsősorban Veszprém, illetve a környező vármegyékben, Devecser max. 50-70 km-es körzetében, agrár területen. Szeretnék olyan vállalatnál elhelyezkedni, ahol állattenyésztéssel és növénytermesztéssel is foglalkoznak. Gazdasági agrármérnök, munkavédelmi szakmérnök, igazgatásszervező (Államigazgatási Főiskola), állatjóléti felelős, tűzvédelmi főelőadó, ipari olaj-és gáztüzelő-berendezés kezelő, mezőgazdasági szárítóüzemi gépkezelő, vállalkozási mérlegképes könyvelő végzettségekkel rendelkezem.

Munkatapasztalat:
-minőségirányítási vezető, kereskedelmi bonyolító. A beszállított és átvett termény minősítése, a minták megőrzése, a mérési eredmények nyilvántartása. Aktív részvétel a betárolt készlet mennyiségi és minőségi ellenőrzésében, javaslattétel a szükséges beavatkozásokra. A szárítóhoz beszállított termény előírás szerinti átvétele, dokumentálása, a szárítókezelő személyzet részére a szükséges információk megadása. A terménykereskedelmi szerződések (felvásárlás, értékesítés) nyilvántartása, nyomon követése, kimutatások, jelentések készítése. A BÜHG, az ISCC és a HACCP rendszer működtetése.
-ENAR felelős, kapcsolattartó (nagylétszámú állattartó telep, 1200-as Limousin húsmarha törzstenyészetek). A növénytermesztéssel és állattenyésztéssel (húsmarha) foglalkozó cégek és magányszemélyek közti elszámolások előkészítése, nyilvántartások vezetése, valamint ENAR felelősként ENAR ügyintézés, Limousin és Blonde d'Aquitaine Tenyésztők Egyesületével, hatósági állatorvosokkal, hatósági felügyelőkkel kapcsolattartás; állatgyógyászati termékekre árajánlat kérés és rendelése; hatósági ellenőrzések (ENAR, KM, tenyésztőszervezet) koordinálása, valamint egyéb telepi feladatok.
-ingatlan-nyilvántartási ügyintéző, földhasználati ügyintéző (földhivatal)
-gazdasági munkakörök: könyvelés, egyéb gazdasági feladatok (növénytermesztés, állattenyésztés)

Agricultural Engineer majoring in Economics with Englih and German intermediate languages certificates is looking for a job primarily in Veszprém County.

Qualifications:
-Agricultural Engineer majoring in Economics
-Public Administration
-Occupational Safety Engineer (thesis of the masters degree: Labour safety at breedig and livestock production of Limousin beef cattle)
-Fire protection technician
-Grain dryer operator

Agraringeniur für Ökonomie mit Mittelstufe Sprachprüfungen in Englisch und Deutsch sucht Job erstlich im Komitat Veszprém.

Qualifikation:
- Agraringeniur für Ökonomie
- Ingenieur für Arbeitssicherheit (Thema der Abschlussarbeit: Die Bedeutung der Arbeitssicherheit in der Fleischrinderproduktion)
- Hauptberichterstatter für Brandschutz
- Betreiber von Getreidetrocknern
- Bilanzbuchhalterin

Hirdetés azonosító: 7415940
Frissítve: 2024. május 06. 07:36

Hirdető adatai

Név Farnadi Annamária
Helység Veszprém vármegye
8460 Devecser

Kapcsolatfelvétel

Telefon +36204 xxxxxx Megjelenít
Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA Védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Agro-Tom SPT RS 3.0 magágykészitő - pneumatikus vetőgép
Agro-Tom SPT RS 3.0 magágykészitő -...

36.000 EUR +ÁFA

Új Celikel Calabria 2.1m-es rendet felszedő silózó eladó (akár 28tonna/óra)
Új Celikel Calabria 2.1m-es rendet...

Ár nélkül

John Deere 6125R - AKÁR 0,-FT/ÜZEMÓRÁTÓL!
John Deere 6125R - AKÁR...

30.950.000 Ft +ÁFA

EVODISC T300 Vontatott Rövidtárcsa

3.000.000 Ft +ÁFA

Cikkajánló

Döntött a kormány az üzemanyagárakról!

A kormányülés után Nagy Márton adott tájékoztatást.

Időjárás: Az éjszaka még lehetnek záporok!

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 7 és 13 fok között várható.

Részt vennél az óvoda- és iskolatej programban?

Megjelentek a határidők, amelyeket be kell tartani.

Nyakon lőtte a tyúkot – kirótta a büntetést a bíróság

A gyöngytyúk átszökött a kertjébe.

Minden jog fenntartva.