Gázolaj árak 589 Ft Benzin árak 588 Ft EUR 389.41 Ft USD 330.36 Ft CHF 417.01 Ft GBP 447.63 Ft

Repcekasza alkatrészek 1 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

A repcekasza alkatrészek rovatban a repce betakarítását lehetővé tévő berendezésekhez találhatunk alkatrészeket. Napjainkban a repce népszerűsége folyamatos növekedést mutat a magyar gazdák körében, ezért a betakarításához szükséges géppark alkatrészellátása is jelentős területnek számít.
A repce betakarítása hagyományosan és általában gabonakombájnokkal történik, melyeket megfelelő adapterekkel szokás felszerelni a betakarítási veszteségek csökkentésének érdekében. A modern kombájnok által alkalmazott aratva-cséplés a repce betakarításánál is működőképes módszer.
A repce termésének kisebb veszteség melletti betakarítása miatt a kombájnok ferde felhordójára kiegészítő szereléket (oldalkaszát, lemeztoldatot) kapcsolnak. A repcetoldat a gabonavágó asztalokhoz kapcsolódik, így tulajdonképpen az azokra felszerelhető repcebetakarító adapterek segítségével valósítható meg a leghatékonyabban. A repcekasza alkatrészek Piactér rovatban mindenféle, a repcebetakarítás során használt géphez találhatunk bizonyos alkatrészeket.
Olvasson tovább
100.000 Ft
2024. február 5. 08:57 Repcekasza alkatrészek Jász-Nagykun-Szolnok, Jászalsószentgyörgy
New holland gyári mechanikus oldalkasza eladó! Cx 840-en volt. Keveset használt jó állapotban.
Gyári Használt
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Vigyázz! Sokan nem tudják, de erre nagyon oda kell figyelni az idei utolsó fűnyíráskor!
Vigyázz! Sokan nem tudják, de erre nagyon oda kell figyelni az idei utolsó fűnyíráskor!
Sokan nem tudják, pedig erre nagyon oda kell figyelni az idei év utolsó...
Aprómorzsás talaj: nem a gépek, a gyökerek számítanak
Aprómorzsás talaj: nem a gépek, a gyökerek számítanak
A biológiai talajszerkezet megőrzése kulcsfontosságú a vízvisszatartáshoz. Dr....
Valóban visszatér a kánikula?
Valóban visszatér a kánikula?
Mutatjuk, mire számíthatsz a hétvégén.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]