Gázolaj árak 590 Ft Benzin árak 587 Ft EUR 394.48 Ft USD 338.52 Ft CHF 420.88 Ft GBP 455.37 Ft

tartály találatok 1 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Az erdészeti traktor, rönkvonszoló kategóriában olyan erőgépeket találunk, amelyek képesek ellátni a mindennapi munkát az erdők támasztotta nehezített terepviszonyok között is. Meredek lejtők, köves és saras terepviszonyok, aljnövényzettel benőtt felszín. Ezek az adottságok nyilvánvalóan nem könnyítik meg az erdőben zajló munkavégzést, ugyanakkor az erdészeti traktorok még ilyen nehezített körülmények között is képesek helytállni.
Alkalmazásuk a mezőgazdáságban használt traktorokhoz hasonlóan igen sokrétű, hiszen egy sor erdészeti gép válik használhatóvá általuk. Ezek meghajtása általában az erdészeti traktorok első vagy hátsó hidraulikáján keresztül történik. Sokrétű felhasználhatóságuk és vonóerejük miatt az erdészeti traktorok az erdészeti gépek alapgépeiként az erdészeti munkák öszvéreinek tekinthetőek.
Az erdészeti traktorok számára gyakori alkalmazási területet jelent a kivágott farönkök vontatása, mozgatása, ezért szorosan kapcsolódó kifejezésként elterjedt a rönkvonszoló kifejezés elnevezésként való használata is. A kategória leggyakoribb erdészeti traktor márkáit a Hittner, az LKT, a Valtra, az Irum és a Zetor gyártók egyes típusai jelentik.
Olvasson tovább
21.500 Ft +ÁFA
2025. július 30. 08:14 Erdészeti traktor, rönkvonszoló Komárom-Esztergom, Tata
Hidraulika tartály szűrő. Timberjack 810B-C, 1010B típusban használatos. Átvétel személyesen vagy GLS-sel. Timberjack - John Deere erdészetigép gyári és alternatív alkatrészkereskedelem.
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Kukorica 2025: korai aratás?
Kukorica 2025: korai aratás?
A jelentős vízhiány kényszerítően hat.
Heves zivatarok a déli megyékben, péntekre kiszorul a hőség +VIDEÓ
Heves zivatarok a déli megyékben, péntekre kiszorul a hőség +VIDEÓ
Északnyugat felől lehűlés indul, a forró levegő péntekre már az Alföldről is...
Vízmegtartás a Kis-Sárréten: tanulságok és megoldások +VIDEÓ
Vízmegtartás a Kis-Sárréten: tanulságok és megoldások +VIDEÓ
A Koplaló-projekt nem csodafegyver, hanem első lépés, mely példa lehet a...

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]