Gázolaj árak 596 Ft Benzin árak 585 Ft EUR 396.2 Ft USD 338.75 Ft CHF 420.52 Ft GBP 457.88 Ft

ló találatok 44 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Az ekék jelentik a legrégebben használt mezőgazdasági gépcsoportot, hiszen tulajdonképpen már a földművelés kezdeteinél is megjelentek a kezdetleges ekék. Azóta nagyon sokféle kivitelben léteznek, ismerünk függesztett, félig függesztett és vontatott ekéket, léteznek ágyekék, váltvaforgató ekék, mélyszántó ekék. Az egyes típusok pontos kivitele is nagyban eltérhet egymástól, ez az eltérő talajviszonyok miatti optimális használat miatt fontos. Természetesen a különböző talajművelő gépgyártók is folyamatosan fejlesztik gépeiket, így az általuk forgalmazott ekék sem egyformák.
Elsőre talán nem is gondolnánk, hogy egy eke milyen sok részegységből, alkatrészből áll, a legfontosabbak: ekevas (szántóvas), eketörzs, ekefej biztosítók, kormánylemez, csoroszlya, csúszótalp, ekenád, előhántó. Mivel az ekék a legelterjedtebb, legalapvetőbb talajművelő gépek, ezért szinte az összes talajművelő gépek gyártásával foglalkozó cég termékportfóliójában megtalálhatóak, a legismertebb márkák közül kiemelünk néhányat: Väderstad, Pöttinger, Bednar, Regent, Gassner, Eberhardt, Lemken, Niemeyer, Kuhn, Krone, Vogel, Rabe, Kverneland, Kühne, Heger.
Az Agroinform Piactéren szinte folyamatosan ezres nagyságrendben találunk ekékkel kapcsolatos hirdetéseket, kereskedőktől, gazdáktól, új és használt kivitelben is.
Olvasson tovább

Nem található a keresési feltételeknek megfelelő hirdetés a piactéren!

Kérjük ismételje meg a keresést más kifejezéssel, vagy más kategóriában.

A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Íme a Köckerling új óriása: 12,3 méteres munkaszélességgel
Kevés a termés, sok a vevő: újra sláger lett a magyar gyümölcs
Kevés a termés, sok a vevő: újra sláger lett a magyar gyümölcs
Az ipari feldolgozás is megsínylette a rövid szezon és a gyenge termés hatását,...
Őrület, hogy mi mindenre kell figyelni a természetvédelmi célú legeltetésnél
Őrület, hogy mi mindenre kell figyelni a természetvédelmi célú legeltetésnél
Augusztus 14–15-én a Horhos-völgy Ökobirtokon mutatnak be gyakorlati...

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]