Gázolaj árak 600 Ft Benzin árak 599 Ft EUR 401.45 Ft USD 345.3 Ft CHF 429.37 Ft GBP 470.81 Ft

Koca találatok 1 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Bomba árak
Az Agroinform Piactér ingatlan hirdetési kategóriájában főként különféle mezőgazdasági tevékenységekhez kapcsolódó ingatlanokat kínálnak a hirdetők. Az apróhirdetéseken belül a legnagyobb szegmenst a mezőgazdasági ingatlan elnevezésű alkategória képviseli, emellett még olyan további rovatokkal találkozhatunk, mint a lakóingatlan, a kereskedelmi ingatlan, az ipari ingatlan, a konténer, a bánya és az egyéb ingatlan témakörök.
A mezőgazdasági ingatlan elnevezés már önmagában is sokféle típusú ingatlant jelenthet, hiszen ezen belül egyaránt találhatunk eladó tanyákat és házakat, szántóföldeket, erdőket, gazdasági épületeket, gyümölcsösöket, fóliaházakat, birtokokat, legelőket, majorokat, termőföldet, földterületeket, réteket és más egyéb mezőgazdasági ingatlanokat is.
Az ingatlanok adásvétele a mezőgazdasági, illetve az ahhoz kapcsolódó ipari tevékenységek területén mindennaposnak tekinthető, hiszen egy igazán pezsgő piacról beszélhetünk, akár épített ingatlanok adásvételéről, akár földterületekről van szó. Megkerülhetetlen közhely, hogy megfelelő földterület nélkül nem végezhető semmilyen mezőgazdasági tevékenység, ahogyan a mindennapi munkavégzésben legalább ennyire fontos szerep jut a különféle típusú épületeknek, legyen itt szó lakóingatlanról, kereskedelmi ingatlanról, vagy valamilyen ipari jellegű ingatlanról.
Az ingatlan rovat kínálata kifejezetten sokrétű, ahol folyamatosan frissülő ajánlatok között böngészhetnek látogatóink.
Olvasson tovább
500.000 EUR
2025. április 3. 14:31 Birtok, farm, major Csongrád-Csanád, Kövegy
200 férőhelyes kocaszállás 2 x 800 férőhelyes hízlalda 50 állásos fiaztató 600 férőhelyes betéria + szociális épület + hígtrágya- és szalmás trágyatároló
5.50 Hektár
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
 Erdőtelepítés után: Ne feledkezzünk meg az adminisztrációról sem!
Erdőtelepítés után: Ne feledkezzünk meg az adminisztrációról sem!
A támogatás csak akkor kerül kifizetésre, ha minden előírt hatósági lépés...
200 kilogrammnyi mohát loptak – elítélték őket
200 kilogrammnyi mohát loptak – elítélték őket
A természetvédelmi szabályok megsértésének komoly ára van – ezt megtanulta a hat...
Hirdetés
Magyar fajták, magyar jövő – irányt mutat a Gabonakutató + VIDEÓ
Magyar fajták, magyar jövő – irányt mutat a Gabonakutató + VIDEÓ
Ismerd meg a hazai fajták jövőjét formáló kihívásokat és új irányokat!

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]