Gázolaj árak 633 Ft Benzin árak 647 Ft EUR 393.39 Ft USD 367.51 Ft CHF 401.77 Ft GBP 459.14 Ft

Előző

Szarvasmarha műszakvezető állás

Település Veszprém vármegye, Nagyvázsony
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Munkavégzés helye Veszprém
Pozíció Csoportvezető
Munkavégzés időtartama Állandó munka
Szükséges jogosítvány B
Elvárások -Közép vagy felsőfokú mezőgazdasági végzettség. Pályakezdők jelentkezését is várjuk. -Jó szervezőkészség, határozott kiállás. -Megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség. -Terhelhetőség
Előnyt jelent -Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat. -Felsőfokú végzettség
Amit kínálunk -Határozatlan idejű munkaszerződés. -Hosszútávú munka lehetőség. -Igény esetén szálláslehetőség megoldható.
Jelentkezés módja Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk: info@nagyvazsonyimg.hu Tel: +3630/329-9366 +3630/537-2845
Kapcsolati e-mail a.galamb1@gmail.com
Fordítás

A Nagyvázsonyi Mezőgazdasági Kft. szarvasmarha telepére műszakvezetőt keres.

Elvárások:
-Közép vagy felsőfokú mezőgazdasági végzettség. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
-Jó szervezőkészség, határozott kiállás.
-Megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség.
-Terhelhetőség

Feladatok:
-A beosztottak munkájának szervezése, irányítása és ellenőrzése.
-Munkakörhöz kapcsolódó nyilvántartások vezetése.
-Állomány állategészségügyi felügyelete.
-Beérkező anyagok fogadása és átvétele.
-Szarvasmarha tartással és tenyésztéssel kapcsolatos napi feladatok elvégzése.
-Felmerülő problémák elhárítása, elháríttatása.
Értékesítésre váró tej előkészítése és átadása.

Előnyt jelent:
-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
-Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:
-Határozatlan idejű munkaszerződés.
-Hosszútávú munka lehetőség.
-Igény esetén szálláslehetőség

Hirdetés azonosító: 7396688
Frissítve: 2024. április 22. 18:46

Hirdető adatai

Név Galamb Attila
Helység Veszprém vármegye
Nagyvázsony

Kapcsolatfelvétel

Hirdető adatai
Telefon +36305 xxxxxx Megjelenít
Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA Védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Gumiujjas Sorközművelő TOSCANO YCAY-07

1.700.000 Ft +ÁFA

Rotációs Rendsodró 3,2 M FPM RS 320/9

900.000 Ft +ÁFA

Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó készletről eladó - megéri ajánlatot kérni
Új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó...

Ár nélkül

Új Celikel Calabria 2.1m-es rendet felszedő silózó eladó (akár 28tonna/óra)
Új Celikel Calabria 2.1m-es rendet...

Ár nélkül

Cikkajánló

Erre számítsunk, ha eltűnnek a méhlegelők

Az élelmiszernövények 75 százalékának fennmaradása a beporzókon múlik.

Új traktorcsalád, egy újgenerációs kombájn és az év speciális traktora

Az Agroinform.hu heti gépészeti híreinek összefoglalója.

Penész van az otthonodban? A növényeid segítenek!

A penész igazán veszélyes, de néhány szobanövény segíthet felvenni ellene a harcot!

Visszatér a meleg, sőt 28 fok is lehet

A csapadékhajlam alacsony lesz.

Minden jog fenntartva.