Mezőgazdasági gépkezelő

Frissítve: 2020. május 26., 16:56 | Azonosító: 6960617

Név:
Donáth Győző
phoneTelefonszám:
+36306xxxxxx megjelenít
Helység:
Mosonmagyaróvár
Kereset:
300.000 Ft
Munkavégzés helye:
Győr-Moson-Sopron
Pozíció:
Beosztott/Fizikai munka
Munkavégzés időtartama:
Állandó munka
Szükséges jogosítvány:
Egyéb

Lajta-Hanság Zrt. növénytermesztési ágazatába, mezőgazdasági gépkezelő munkakörbe keresi új kollégáját mosonszolnoki telephelyére.

Elvárások

• „T” kategóriás jogosítvány
• Igényes, precíz, megbízható munkavégzés
• Rugalmasság

Előnyt jelent

• A munkakörben szerzett tapasztalat
• Zöld könyv
• Önjáró betakarítógép kezelői jogosítvány
• ADR vizsga
• „C” kategóriás jogosítvány
• Targonca és/vagy rakodógép kezelői jogosítvány

Amit kínálunk

• Bejelentett munkaviszony
• Versenyképes fizetés
• Bejárás támogatás/dolgozói járat
• Céges telefon (korlátlan belföldi használat)
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség (képzések)
• Stabil háttér, családias hangulat

Email-ben vagy telefonon várjuk jelentkezését.

Vegye fel a kapcsolatot a hirdetővel és hivatkozzon az Agroinform portálra!

Kapcsolódó ajánlatok

A hirdető további hirdetései

  • Integráció-terményfelvásárlás

    Integráció-terményfelvásárlás
    Ár nélkül

    2020. május 25. 14:05Egyéb szolgáltatásGyőr-Moson-Sopron

    Hosszútávú célként tűztük ki, hogy a következő időszakban integrátori szerepünket erősítsük, és a térség termelőivel közös sikereket érjünk el. Amit kínálunk:...

    phone Telefon: +36306837539

    Ár nélkül

// SZERVERBŐVÍTÉS //

Áprilisban közel 1 millió látogatónk volt, és folyamatosan csúcsokat dönt az Agroinform.hu látogatottásága, ezért bővítjük és továbbfejlesztjük a portált kiszolgáló szerverparkot. Kérünk, ha bármilyen lassulást, működési rendellenességet tapasztalsz a portálon, ezen a linken jelezd. Köszönjük!