Villanyszerelő - karbantartó állás (Ukrajna)

1.700 Ft

Borsod-Abaúj Zemplén megye, Harsány

Ár 1.700 Ft
Cégleírás A SZIRMATERM Kft. szinte 100 %-ban mezőgazdasági tevékenységet folytat, mely az állattenyésztést és növénytermesztést foglalja magában.A cég közel félszáz dolgozót foglalkoztat folyamatosan. Közöttük vannak olyan tapasztalt, lojális munkatársak, akik már több, mint 25 éve a Társaságot erősítik, de természetesen teljesen nyitottan fogadjuk a fiatal, agilis munkatársakat, akik nálunk szeretnék kiteljesíteni az oktatásban szerzett elméleti tudásukat gyakorlati tapasztalatokkal.
Munkavégzés helye Borsod-Abaúj-Zemplén
Pozíció Beosztott/Fizikai munka
Munkavégzés időtartama Állandó munka
Szükséges jogosítvány B
Elvárások Megbízhatóság, pontosság, jó problémamegoldó készség, józan életvitel.
Előnyt jelent Villanyszerelő végzettség magasfeszültségre kiterjedően is.
Hegesztő bizonyítvány.
Amit kínálunk Folyamatos műszaki fejlesztések.
Változatos feladatok.
Családias, fiatalos légkör, külföldi munkavállalók, nemzetközi csapat.
Különálló karbantartó épület.
Kapcsolati e-mail szirmaterm.iroda@gmail.com

Harsány községben található szarvasmarha tartó telepre keresünk jó műszaki érzékkel rendelkező, önálló munkavégzésre alkalmas, villanyszerelő és karbantartó szakembert.

Hirdetés azonosító: 7231364
Frissítve: 2022. április 05. 15:37

Hirdető adatai

Név Szirmaterm Kft.
Helység Borsod-Abaúj Zemplén megye
Harsány
Telefon +36303 xxxxxx Felhívom
Üzenetet küldök

reCAPTCHA Védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

Cikkajánló

Most kiderül, mire képes a magyar vasút!

A magyar vasút kulcsszerepet játszhatna az ukrán gabona szállításában.

Szijjártó: Magyarország számára fizikailag képtelenség lenne beszerezni a szükséges kőolajmennyiséget az orosz olaj nélkül

Magyarország és Szerbia megegyezett: garantálni fogják egymás számára a tranzitútvonalakat.

Ismerd meg a gazdaságot, amelyik már a 35. John Deere gépénél tart!
Hirdetés

Tapasztalatok a fűszerpaprika- és takarmánytermesztő, állattenyésztő gazdaságból.

Medveriadó van egy Budapesthez közeli faluban

Medveveszélyre figyelmeztetik a gombászokat, erdészeket, kirándulókat.

Rengeteg a bórhiányos napraforgó – pedig könnyen tehetünk ellene!
Hirdetés
Küszöböljük ki a bórhiányt, gondoljuk át a napraforgó-lombtrágyázási...
Hogyan arassunk bő kukoricatermést toxinmentesen?
Hirdetés
A gyomirtás után érdemes a kukoricamoly és gyapottok-bagolylepke ellen fellépni.
Hogyan kapcsolódik egy luxusszálloda a MATE-képzéshez?
Sajtóközlemény
A legjobbaknak rögtön állást kínálnak.
Drága a forinthitel!? Akár 3,9%-os fix eurohitel új John Deere-kombájn vásárlásához!
Hirdetés
Beruházásnál a gép tulajdonságai mellett fontosak a finanszírozást segítő...
A kukorica termékenyülési időszakában 70%-kal is csökkenhet a hozam. Így tehetsz ellene!
Hirdetés
Itt a vége! Nemsokára lejár a határidő a növénybiztosításod megkötéséhez
Hirdetés
Május 31-én várhatóan befejeződik a növénybiztosítások kötési időszaka.
Kitalálod, hogyan változik az üzemanyagok ára pénteken?
Életmű díjat kapott Nagy János agrárprofesszor
Az Agrotrend Csoport 8 éve díjazza 10 kategóriában a legkiemelkedőbb...

Minden jog fenntartva.