Gázolaj árak 589 Ft Benzin árak 586 Ft EUR 399.52 Ft USD 339.9 Ft CHF 428.45 Ft GBP 462.32 Ft

Előző

ÚJDONSÁG! TOPCON Value Line RTK automata kormányzás

2.600.000 Ft +ÁFA

Település Bács-Kiskun vármegye, 6500 Baja
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Ár 2.600.000 Ft +ÁFA
Állapot Új
Márka TOPCON
Típus Value Line
Gyártási év 2024

Leírás
ÚJDONSÁG! TOPCON Value Line RTK automata kormányzás, most bevezető áron!

Főbb jellemzők:

✅ Univerzális felszerelhetőség: a legtöbb elsőkerék kormányzású erőgépre telepíthető, pl. CASE IH, CLAAS, DEUTZ FAHR, FENDT, JOHN DEERE, KUBOTA, LANDINI, MASSEY FERGUSON, MCCORMICK, MTZ, NEW HOLLAND, SAME, STEYR, VALTRA, ZETOR, STB.

✅ Prémium minőség: a mezőgazdasági körülményekhez alkalmazkodva a komponensek IP66, IP69K védettségi szinttel rendelkeznek, fülke nélküli traktorokon is alkalmazható.

✅ Integrált szoftver: a kijelzőn a TOPCON saját fejlesztésű HORIZON LITE szoftverkörnyezete fut, biztosítva a stabil működést és az egyszerű kezelhetőséget. Alapfunkciók közzé tartozik a táblahatár rögzítése, többféle nyomvonal minta (AB egyenes és görbe, A+irány), határvonal kormányzás, virtuális szakaszvezérlés, stb. A szoftver magyar nyelvű, és beépített súgóval rendelkezik.

✅ Kimagasló kormányzási teljesítmény: az erős, direkt hajtású elektromos kormánymotor precíz vonalvezetést tesz lehetővé 1-29 km/h sebesség tartományban. Kormányszög szenzor felszerelésével a minimális munkasebesség 0.1 km/h, így kertészeti kultúrákban történő munkaműveletekhez is alkalmas.

✅ Fizikai funkciógombok: az új kialakításnak köszönhetően az elektromos kormánymotoron helyet kaptak fizikai gombok a legfontosabb funkciók gyors eléréséhez, melyek a kormányzás aktiválás/kikapcsolás, AB egyenes vagy görbe felvétele, nyomvonal eltolás, automata forduló irányának változtatása.

✅ RTK korrekció: +/- 2.5 cm sorcsatlakozási és visszatérési pontosság, minden munkaművelethez. Bármelyik NTRIP alapú RTK hálózattal kompatibilis.

✅ Távoli támogatás: internetkapcsolat használatával távoli hozzáférés a kijelzőhöz, amennyiben azt a felhasználó engedélyezi.

✅ NMEA kimenet: sebesség és pozíció adatok továbbítása másik eszköz (pl. munkagép kijelző) számára.

Opciós lehetőségek:
✅ ISOBUS UT
✅ Táblavégi automatikus forduló

Mit tartalmaz a csomag?
✅ TOPCON XC1+ kijelző (25.6 cm képátló)
✅ XR-1 RTK GPS vevő (GPS, Glonass, Galileo, BeiDou, QZSS)
✅ XW-1 elektromos kormánymotor
✅ Gép specifikus kormánybeszerelő készlet
✅ RTK modem
✅ Szükséges kábelezés és tartók

Az ajánlati ár tartalmazza a kormányzási rendszer beépítését, beüzemelését, a rendszer használatának oktatását és 1 év RTK korrekciót.

Garancia: 2 év

Hirdetés azonosító: 7459853
Frissítve: 2024. november 18. 13:53

Hirdető adatai


Név AgroPilot Kft. Működő cég
Helység Bács-Kiskun vármegye
6500 Baja
Webcím www... Megjelenít
6 éve hirdető

Kapcsolatfelvétel


Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Készletről eladó új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó
Készletről eladó új Paksan Scorpion...

Ár nélkül

SKAVSKA sátorcsarnokok – Tartós megoldás sokoldalú felhasználásra
SKAVSKA sátorcsarnokok – Tartós megoldás...

13.310 EUR +ÁFA

Komplett univerzális RTK automata kormányzási rendszer – a legújabb FJD AT2 típus!  kedvező áron!
Komplett univerzális RTK automata...

1.999.999 Ft +ÁFA

Quivogne SSDR XL 5/250 talajlazító KÉSZLETEN! ÚJ, KEDVEZŐ ÁRON, GARANCIÁVAL!
Quivogne SSDR XL 5/250 talajlazító...

3.995.000 Ft +ÁFA

Cikkajánló


Hirdetés
30 éves a John Deere 8000-es sorozat
30 éves a John Deere 8000-es sorozat

A magyar gazdaságokban ma is dolgoznak olyan példányok, amelyek 30 000 üzemórát futottak. Ez a tartósság is a legenda része.

Hirdetés
A teleszkópos rakodógépek prémiuma – újdonságok a Manitou háza tájáról
A teleszkópos rakodógépek prémiuma – újdonságok a Manitou háza tájáról

Ergonómia, környezettudatosság és hatékonyság – ezek állnak a legújabb Manitou-fejlesztések középpontjában.

Erdőirtás Magyarországon: van vagy nincs? +VIDEÓ
Erdőirtás Magyarországon: van vagy nincs? +VIDEÓ

A szaktárca szerint éppen hogy szűkítették a tarvágás lehetőségét.

Milyen lesz az idei gabonatermés?
Milyen lesz az idei gabonatermés?

A nemzet kenyere biztosított.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]