Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 353.98 Ft USD 300.21 Ft CHF 386.4 Ft GBP 409.33 Ft

Előző

Takarmányszállító fúvós/fluid pótkocsi (2 rekeszes) – tápszállító, terményszállító - PÁLYÁZHATÓ

Település Komárom-Esztergom vármegye, 2900 Komárom
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Állapot Új
Gyártási év 2025
Eladó / bérelhető Eladó

Leírás
Takarmányszállító fúvós/fluid pótkocsi (2 rekeszes) – tápszállító, terményszállító - PÁLYÁZHATÓ:

Egy ilyen pótkocsival dolgoznak a Városföldi Agrárgazdaság Zrt. bugaci sertéstelepén, a Rábapordányi Mg. Zrt.-nél, és a H. FAMILIA Farm Kft sombereki sertéstelepén is. Traktor vontatású takarmány szállító cseh gyártmányú billenőplatós pótkocsi fújós kitárolással. A plató készülhet belemezelt tetőszerkezettel, a pótkocsi mellett állva a földről nyitható töltőnyílással, vagy ponyvázott kivitelben is. A traktor kardánja által meghajtott kitároló rendszer kitárolási teljesítménye dercés esetén 18-20 t/ó, granulátum esetén akár 23-25 t/ó is lehet. A kitároló rendszer legfontosabb része az angol gyártmányú HOLMESS rootfújó, melyet nagy megbízhatóság és rendkívül hosszú élettartam jellemez, egy forgó/csillag cellán keresztül alacsony üzemi nyomáson 0,4-0,6 bar (max. 0,8 bar) nagy mennyiségű terményt, ill. takarmányt képes kitárolni. Használható billenőplatós pótként ömlesztett áru szállításra, siló takarmánnyal történő feltöltésére, vagy szállítószalagra történő kitárolásra. Műszaki paraméterek: Össztömeg: 11.000 kg, Térfogat: 14-16 m3. A pótkocsi rakható súlya : 7,5-8 tA felépítmény és a fújós kitároló rendszer bevált, kiforrott konstrukció. A gyártó több évtizedes tapasztalattal rendelkező cseh családi vállalkozás. A felépítmény egyedi kialakítású, nem csak egyterű, hanem több kamrás, és méreteit tekintve a hirdetésben szereplő pótkocsitól eltérő is lehet, nagyobb össztömegű de akár tandem, vagy tridem pótkocsira is készülhet. Kérem, hogy tekintse meg további hirdetéseinket, ill. honlapunkat, melyen több gyártó takarmány és ömlesztett áru szállítására kifejlesztett eszközeinek széles választékát találja. Rendelkezünk magyarországi referenciákkal. Részletes információkat a honlapunkon talál.

További információért hívja az alábbi telefonszámot:
+36202 xxxxxx Megjelenít
Hirdetés azonosító: 7203098
Frissítve: 2025. december 28. 13:37

Kapcsolatfelvétel


Hirdető adatai
Telefon +36202 xxxxxx Megjelenít
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Hirdető adatai


  Virtech
Név Virtech
Helység Komárom-Esztergom vármegye
2900 Komárom
Webcím www... Megjelenít
6 éve hirdető

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

JCB 531-70 teleszkópos rakodógép (510 üzemóra)
JCB 531-70 teleszkópos rakodógép (510...

21.499.000 Ft +ÁFA

Özdöken ACM-KG7 sorközművelő kultivátor műtrágyaszóróval
Özdöken ACM-KG7 sorközművelő kultivátor...

8.856 EUR +ÁFA

John Deere 6R 130 (511 üzemóra) AutoQuad Plus 24/24 50 km/h váltó, rugózott híd és fülke, G5 kijelző, SF7500 AutoTrac, légfék, LED, Trelleborg
John Deere 6R 130 (511 üzemóra) AutoQuad...

42.999.000 Ft +ÁFA

Vágótárcsás ágvágó, fűrész (hidraulikus), erdészeti gép 165 cm / Disc trimmer 1650
Vágótárcsás ágvágó, fűrész...

847.260 Ft +ÁFA

Cikkajánló


Illóolajok a frontvonalban: új korszak kezdődhet a növényvédelemben
Illóolajok a frontvonalban: új korszak kezdődhet a növényvédelemben

Antibakteriális, gombaellenes és rovarriasztó hatásuk miatt az illóolajok egyre nagyobb szerepet kapnak a mezőgazdaságban.

Egy fűszer, ami világhírűvé tett minket: a paprika igazi története
Egy fűszer, ami világhírűvé tett minket: a paprika igazi története

A fűszerpaprika helye a magyar konyhában.

Ezért nem nő az uborka – és így hozhatod helyre
Ezért nem nő az uborka – és így hozhatod helyre

Nem nő az uborka? Mutatjuk, mi lehet a gond és hogyan segíthetsz!

Hihetetlen ellentmondás: soha nem volt ennyi gabona, mégis nő a félelem
Hihetetlen ellentmondás: soha nem volt ennyi gabona, mégis nő a félelem

A rekordközeli készletek sem nyugtatják meg a piacot. A költségrobbanás és az időjárási szélsőségek új bizonytalanságot hoznak.

Cikkajánló


Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]