Gázolaj árak 588 Ft Benzin árak 585 Ft EUR 404.37 Ft USD 359.32 Ft CHF 431.97 Ft GBP 478.01 Ft

Előző

Ágaprító gép benzinmotoros - JANSEN GTS-2000 Pro

2.070 EUR

Település Szlovákia
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Ár 2.070 EUR
Állapot Új
Eladó / bérelhető Eladó

Leírás
Ágaprító gép benzinmotoros - JANSEN GTS-2000Pro

https://www.vivago-gepker.hu/Agaprito-gep-benzinmotoros-JANSEN-GTS-2000Pro-SN17

ÁFA MENTES VÁSÁRLÁS
Az Európai Unió tagállamain belül és EU közösségi adószámmal rendelkező cégeknek és egyéni vállalkozóknak lehetőségük van azonnal, nettó áron hozzájutni a termékeinkhez, gépjeinkhez.

Több mint 700 gép van a kínálatunkban a weboldalunkon!

www.vivago-gepker.hu

Az árak nettó áron vannak feltüntetve.

Elődjétől eltérően kibővített garattal rendelkezik (47x41 cm), ami jelentősen javítja a zúzást. A tároló szögét úgy optimalizálták, hogy a betöltés hatékonyabbá és könnyebbé váljon.

Robusztus és stabil felépítésének köszönhetően ez egy különösen tartós eszköz, amely kereskedelmi használatra is alkalmas. A 203 kg súlyú daráló azonnali használatra kész. Könnyen mozgatható - a nagy gumiabroncsoknak és a kifinomult súlyelosztásnak köszönhetően. Még a kisebb járdák és ajtók sem jelentenek akadályt a gépnél, mivel a teljes szélesség csak 66 cm.

A módosított, 180 °-kal elforgatható ürítőcsőnek köszönhetően a forgács közvetlenül a pótkocsira dobható. Ez kiküszöböli a zúzott anyag fáradságos lapátolását a talajról a pótkocsira.

A fa jellegétől és típusától függően az aprító legfeljebb 12 cm átmérőjű ágakat dolgoz fel!

Két forgó penge, amelyek az ellentétes pengével szemben futnak, nagy erővel húzzák meg az aprított ágakat. Az olló megfordítható és kétszer használható.

Az akasztóval a gépet bármilyen helyre könnyen el lehet húzni. Az aprító karbantartása nagyon egyszerű. Az olyan alkatrészek, mint a kés, az ellenlapok stb., könnyen hozzáférhetők, mivel a tölcsért gyorsan kinyitható kötőelemekkel könnyű kinyitni, ami nagyban megkönnyíti a karbantartást és a tisztítást. A csapágyak kenőcsonkokkal vannak felszerelve.

A nagyteljesítményű Kohler 14 lóerős motor teljesítmény-függetlenséget biztosít, így a daráló korlátozás nélkül is használható távoli helyeken. A motornak van elektromos, de kézi indítója is, és szükség esetén a vészkapcsolóval is kikapcsolható.

Kohler motorok

1873 óta az amerikai Kohler innovatív motorokat épít, amelyeket kiváló kialakítás, hosszú élettartam és gyártás jellemez világszerte. A Honda és a B&S mellett a Kohler az egyik vezető márka, amikor kis kert- és tájgép motorokat, valamint fűnyírókat épít. A vezető gyártók, mint például a John Deere, az MTD, a Stiga, a Toro és még sokan mások használják ezeket a kiváló minőségű motorokat. A Kohler nem csak benzinmotorokat épít - a Lombardini dízelmotorok innovatív olasz gyártója ma is a Kohler Csoport része.

Műszaki adatok:

- 4 ütemű motor Kohler, OHV, 14 lóerő, 429 cm³
- Indító: elektromos indító és kábel
- Max. ág átmérő: 120 mm-ig (a fa szerkezetétől függően)
- Teljes tömeg (töltelék nélkül): 203 kg
- Üzemanyag: benzin
- Tartály térfogata: 7,0 liter
- Fogyasztás: kb. 1,5 l/h
- Lefolyócsatorna: 180 °-kal elforgatható
- A kidobó tölcsér magassága: 1100 mm
- Helyezési tölcsér magassága: 1000 mm
- Kések száma: 3 darab (2 kés (kétoldalas), 1 ellenlap)
- Bemeneti tölcsér: 470 x 410 mm (HxS)
- Csomagolás mérete: 1120x750x1090 mm (H x Sz x H)
- Munkaméret: 2300x660x1460 mm (H x Sz x H)
- Súly a csomagolással együtt: 250 kg

Megjegyzés:

Kb. 1,5 liter motorolajat kell hozzáadagolni. A 10W40 vagy 15W40 besorolású többlépcsős olajat ajánljuk.

Hirdetés azonosító: 6942279
Frissítve: 2025. április 07. 11:13

Hirdető adatai


 
Név Vivago-gépker
Helység Szlovákia
Webcím www... Megjelenít
Powered by Google
5

Kapcsolatfelvétel


Hirdető adatai
Telefon +36304 xxxxxx Megjelenít
Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Tolólap - hótoló - UEMME LA 1500-2700 cm munkaszélesség
Tolólap - hótoló - UEMME LA 1500-2700 cm...

Ár nélkül

Csúszókormányzású minirakodó,  minikotró - PowerPac ML300-K
Csúszókormányzású minirakodó, minikotró...

14.500 EUR

JANSEN® gépek a Vivago Gépkertől - Garantáltan a legjobb árak a piacon - Szervízhálózat
JANSEN® gépek a Vivago Gépkertől -...

Ár nélkül

HERNYÓTALPAS MINI DÖMPER - JANSEN RD-300PRO
HERNYÓTALPAS MINI DÖMPER - JANSEN...

3.200 EUR

Cikkajánló


Ha ebből többet eszel, már 12 hét alatt javulni fog a memóriád!
Ha ebből többet eszel, már 12 hét alatt javulni fog a memóriád!

A rost nemcsak az emésztést turbózza fel – az agy is hálás érte.

Vigyázz! Veszélyes pók terjed Magyarországon – fájdalmas a csípése
Vigyázz! Veszélyes pók terjed Magyarországon – fájdalmas a csípése

Sokszor zöldségekkel, növényekkel érkezik a lakásba.

Éjszaka újabb hidegfront érkezik + VIDEÓ
Éjszaka újabb hidegfront érkezik + VIDEÓ

Akár 4 fokig is hűlhet a hőmérséklet hajnalra.

Tudod, hogy nemcsak az számít, mit eszel, hanem az is, mivel eszed?
Tudod, hogy nemcsak az számít, mit eszel, hanem az is, mivel eszed?

Négy meglepő, de tudományosan alátámasztott ételpárosítás, amik nemcsak finomak, hanem extra egészségesek is.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]