Gázolaj árak 589 Ft Benzin árak 590 Ft EUR 403.23 Ft USD 351.37 Ft CHF 429.74 Ft GBP 472.14 Ft

Előző

Grillo MD 15

1.790.000 Ft +ÁFA

Település Bács-Kiskun vármegye, 6000 Kecskemét
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Ár 1.790.000 Ft +ÁFA
Állapot Új

Leírás
Az MD 15 egy hidrosztatikus fűnyíró 83 cm-es hasi kasszával, kettős vágási funkcióval, valamint „Quick Shift” karral, amellyel közvetlenül a vezetőülésből lehet váltani mulcsozás és oldalsó kidobás között.
Ideális fűnyíró olyan gyepfelületek vágásához, ahol kiváló eredmény szükséges, még lejtőkön is.
A talajtól való alacsony magasság ideálissá teszi a lombozat alatti munkához. Az MD 15 Loncin LC1P92F OHV 452 cm3-es egyhengeres benzinmotorral van felszerelve, amely 12 LE (15 LE bruttó teljesítmény) teljesítményt nyújt.
Az egykéses vágóasztal teljes egészében acélból készült, a pengevégek ütésálló, lebegő kialakításúak, speciális vágóél-profillal, amely minden fűviszony esetén precíz vágást tesz lehetővé.

A vágási magasság állítása 2,5 és 7,5 cm között mozog, és egy 6 pozíciós karral történik. Ugyanez a kar egy további áthelyezési pozícióval is rendelkezik, amely lehetővé teszi a teljes vágószerkezet magasabbra emelését a talajtól, automatikusan megszakítva a kések forgását, hogy könnyen leküzdhetőek legyenek a járdaszegélyek és akadályok.

A vágófej szíjfeszessége önbeálló. A teljes készülék mindig párhuzamos marad a talajjal, így a vágás minősége még évekig tartó használat után is jobb!

A kések bekapcsolása a kormánykerék közelében található elektromos gombbal történik, amely aktiválja a teljesítményleadó tengely elektromágneses tengelykapcsolóját.

A „Quick Shift” kar lehetővé teszi a vágási módok közötti váltást, miközben kényelmesen ülhet a vezetőülésben, akár vágás közben is, a munka megszakítása nélkül. Nincs szükség a pengék cseréjére.
Az oldalsó kidobós vágás kényelmes magas fű esetén, és alkalmas azok számára is, akik nem nyírnak rendszeresen.
A levágott fű az oldalsó acélburkolatba kerül. A kiálló burkolat szabványoknak megfelelően készült, biztosítva a kezelő optimális biztonságát. Bőrvédő görgővel is fel van szerelve.
A megbízhatóság és az ütésvédelem további növelése érdekében a burkolat zsanérjai a burkolat belsejében találhatók.

A mulcsozó vágás ideális a rendszeres nyíráshoz, finomra aprítja a levágott füvet, ezáltal elősegíti a tápanyagok talajba juttatását.
Továbbá, a mulcsozó vágás a hátsó kidobós vágás első menete után is elvégezhető a jobb eredmény érdekében.

A sebességváltó egy hidrosztatikus tengelyből áll, amely olajhűtő ventilátorral van felszerelve, ami alapvető fontosságú a sebességváltó teljesítményének növelése érdekében az üzemi hőmérséklet csökkentése révén. A sebesség 0 és 9 km/h között folyamatosan változtatható, és lehetővé teszi a haladási sebesség precíz megválasztását.

A dönthető első tengely mind a négy kereket a talajon tartja, még nagyon egyenetlen talajon is.

A mechanikus kormányzás sima és precíz, a belső fordulási sugár 45 cm, ami kiváló manőverezhetőséget biztosít még akadályokkal teli utakon is, mint például növények, utcai lámpák stb.
Az MD 15 kompakt, alacsony súlypontú, optimális súlyelosztású, maximális stabilitást és biztonságot nyújt a kezelő számára.
A talajhoz közel elhelyezett ülés, a nagyon alacsonyan elhelyezett függőleges tengellyel rendelkező belső égésű motor, a pontosan a 4 kerék között elhelyezett hasi lemez és az első tengelyen elhelyezett akkumulátor kivételesen stabillá teszi a gépet.
A lábak egy 2 pozícióba állítható lábtartón nyugszanak, hogy minden felhasználó igényeit kielégítsék.

A vezetési kezelőszervek ergonomikusak, az előremeneti karral pontosan kiválasztható a sebesség. A fékpedál segítségével az előremeneti kar automatikusan nulla állásba tér vissza, és mind a 4 kerék fékeződik.
A rögzítőfék a hátsó kerekekre hat.

Minden alkatrész, a legegyszerűbbtől a legösszetettebbig, kiváló minőségű.
A vázat, a vágóművet, a fejet, mindent a Grillo gyárt Olaszországban, a legjobb anyagok és a legmodernebb technológiák felhasználásával, hogy magas, állandó és 100%-ban ellenőrzött minőséget biztosítson. A Grillo gépeket kétrétegű elektrosztatikus porfestékkel festjük. Először a mosó- és előkészítő fürdők következnek, majd egy első védőréteget viszünk fel, amely a sütőben való sütéssel a legjobb alapot biztosítja a befejező alkalmazáshoz. A második festékréteg és a további 190°C-os sütőben végzett lépés adja meg a jellegzetes keménységet és fényt.
A Grillo MD 15-öt aprólékosan összeszerelik és szakemberek tesztelik. Az MD 15 végső tesztelése magában foglalja minden gép járó motorral történő tesztelését, hogy minden funkciót ellenőrizzenek. Ez további és végleges garancia a kiváló minőségű termékre.

Mint minden Grillo termék, az MD 15 is úgy lett tervezve és gyártva, hogy hosszú éveken át tartós legyen és megőrizze értékét.
Motor: Loncin LC1P92F
Elektromos indítás 12 V-os akkumulátorral
Benzinüzemanyag
Lökettérfogat: 452 cm3, 1 henger
Teljesítmény: 12 LE (9 kW) - Max. teljesítmény: 15 LE
Léghűtéses Száraz
levegőszűrő cserélhető betétekkel
Üzemanyagtartály kapacitása: 7 liter (tartalék 1,5 liter)
Változás: Hidrosztatikus erőátvitel
Kuplung: Elektromágneses TLT tengelykapcsoló késfékkel
Vágóberendezés: Oldalkidobás és mulcsozás, "QUICK SHIFT" gyorsváltó karral a vágási mód váltásához
Vágási konfiguráció: 1 forgó penge lebegő csatlakozókkal
Vágási szélesség: 83 cm
Vágási magasság: 2,5-től 7,5 cm-ig, 6 különböző vágási pozíció és 1 átviteli pozíció
Penge kerületi sebessége: 72 m/s
Első gumiabroncsok: 13x5.00-6 kert
Hátsó gumiabroncsok: 16x7.50-8 kerti
Sebesség: 0–9 km/h fokozatmentesen állítható, hátramenetben 0–6 km/h
Minimális belső fordulási sugár: 45 cm
Ülés: Hosszirányban állítható ülés
Üzemi fék: A hátsó kerekeken, pedálvezérléssel
Rögzítőfék: A hátsó kerekeken
Óránkénti vágási kapacitás (tájékoztató jellegű): 4500 m^2/óra
Standard felszerelés: Hátsó vonóhorog és első lámpa
Hossz: 165 cm
Hossz: 113 cm
Magasság: 97,5 cm
Súly: 235 kg

Hirdetés azonosító: 7507852
Frissítve: 2025. június 19. 14:21

Hirdető adatai


Név Odisys Bt.
Helység Bács-Kiskun vármegye
6000 Kecskemét
Webcím www... Megjelenít
10 éve hirdető
Powered by Google
4.8

Kapcsolatfelvétel


Hirdető adatai
Telefon +36307 xxxxxx Megjelenít
Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

ÚJ DEUTZ-FAHR 7250 AGROTRON TTV (247 LE) PRÉMIUM NÉMET TRAKTOR AKCIÓ KÉSZLETRŐL
ÚJ DEUTZ-FAHR 7250 AGROTRON TTV (247 LE)...

57.900.000 Ft +ÁFA

Akció! Faaprítók,  ágaprítók,  ágdarálók kardán hajtással
Akció! Faaprítók, ágaprítók, ágdarálók...

Ár nélkül

Versatile RT490 kombájn gabona- és kukoricaasztallal,  980 üzemórával eladó
Versatile RT490 kombájn gabona- és...

Ár nélkül

JCB 3 CX Plus
JCB 3 CX Plus

28.000.000 Ft +ÁFA

Cikkajánló


Lekvár cukor és édesítőszer nélkül? Bizony, ez lehetséges!
Lekvár cukor és édesítőszer nélkül? Bizony, ez lehetséges!

Készíts lekvárt cukor nélkül!

Hirdetés
Így javítható a talajok aszálytűrése +VIDEÓ
Így javítható a talajok aszálytűrése +VIDEÓ

Hogyan hatnak a talajbaktériumok és a talajalgák?

Időjárás: Vége a kánikulának? + VIDEÓ
Időjárás: Vége a kánikulának? + VIDEÓ

Nagyon kellene a csapadék.

Hirdetés
Öntözés másképp: megoldások nyárra
Öntözés másképp: megoldások nyárra

Könnyen kivitelezhető, fenntartható és költséghatékony módszerek egy helyen.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]