Gázolaj árak 592 Ft Benzin árak 587 Ft EUR 395.41 Ft USD 337.72 Ft CHF 421.59 Ft GBP 457.46 Ft

Előző

Nitrosol tartály, alacsony, 22 000 literes, új modell - Kingspan AgriMaster

2.150.000 Ft +ÁFA

Település Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, 5400 Mezőtúr
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Ár 2.150.000 Ft +ÁFA
Állapot Új
Típus Kingspan AgriMaster 22.000
Eladó / bérelhető Eladó
Precíziós gazdálkodás követelményeinek megfelel Igen (precíziós eszköz, szolgáltatás, állás)

Leírás
Alacsony folyékony műtrágya tároló átlátszó fallal, 279 centiméteres magassággal és a piac legjobb garanciájával a Derby-Túrtól. Végre megérkezett az új Kingspan AgriMaster 22 000 N!

Hegesztések és illesztések nélkül készült
Mint a Kingspan AgriMaster széria minden egyes tartálya, az új verzió is rotációs öntéssel készül. Ez azt jelenti, hogy a tartályt egy anyagból forgatják ki, fala ezért teljesen homogén lesz. A technológiának köszönhetően nem találhatók rajta sérülésre vagy elfáradásra hajlamos hegesztések és illesztések sem.

Prémium anyaghasználat, brutális falvastagság
A vadonatúj AgriMaster 22 000 N falvastagsága kategóriájában is kiemelkedő, ráadásul csúcsminőségű polietilénből készül, amely UV-álló, nem korrodál, ellenáll a mechanikai sérüléseknek, rágcsálóknak és az időjárás viszontagságainak is. Mindezek mellett még átlátszó is, ezért a folyadék szintje mérőeszköz nélkül is bármikor ellenőrizhető.

Nem létezik nála alacsonyabb
Az új Kingspan AgriMaster magassága csupán 279 centiméter, amelynél jelenleg nem létezik alacsonyabb a kategóriájában. Csökkentett méretei miatt befér akár egy gazdasági épületbe vagy szín alá is, amely extra védelmet nyújt.

Biztonságos és könnyen mozgatható
Az új folyékony műtrágya tároló tartály fejlesztése során a Kingspan mérnökei igazán kitettek magukért, két olyan fejlesztést raktak az AgriMasterbe, amely a kategóriában sehol nem található meg:

- Erről senki nem fog leesni: Sík oldalfalú tartályoknál gyakori probléma, hogy a tetejére jutáshoz, például felülről feltöltéskor vagy ellenőrzéskor használt létra nem akasztható sehova, könnyen eldől, ezáltal fennáll a személyi sérülés veszélye. A Nitrosol tartály tetején a dómfedélhez és az opciós felső töltőponthoz közel létrarögzítő fülek kerültek kialakításra.

- Pofonegyszerű mozgatás telephelyen belül: Alul több oldalon is villazsebek kerültek kialakításra, ezért a 22 000 literes folyékony műtrágya tartály telephelyen belül egy hosszú villás targonca segítségével könnyedén mozgatható.

Piacvezető tartály, piacvezető garancia
Az új alacsony Nitrosol tartály is megkapja a termékcsalád piacvezető garanciáját. Ennek értelmében, ha rendeltetésszerű használat mellett meghibásodik, nemcsak a terméket javítjuk vagy cseréljük, de megtérítjük az elfolyt műtrágyát is. A garancia ráadásul a gyártástól számított 10 évig érvényes, azaz egy idén vásárolt tartály egészen 2034-ig biztosítva lesz.

A kiemelkedő falvastagság és a csúcsminőségű anyaghasználat mellett ez a garancia is szavatolja, hogy a Kingspan AgriMasterben tárolt folyékony műtrágyát még sok-sok évig éppen ugyanúgy találja, ahogy előző nap vagy az előző szezon végén hagyta.

Kérjen ajánlatot most elérhetőségeink egyikén, vagy hívja a 06 56 354 222 telefonszámot!

Hirdetés azonosító: 7433795
Frissítve: 2025. augusztus 18. 16:00

Hirdető adatai


 
Név Derby-Túr Kft. Működő cég
Helység Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
5400 Mezőtúr
Webcím www... Megjelenít
10 éve hirdető
Powered by Google
4.6

Kapcsolatfelvétel


Hirdető adatai
Telefon +36563 xxxxxx Megjelenít

Kapcsolattartó adatai
Barta Balázs
Név Barta Balázs
Értékesítési szaktanácsadó
Telefon +36202 xxxxxx Megjelenít
E-mail xxx@xxx... Megjelenít

Kóczy Csaba
Név Kóczy Csaba
Értékesítési szaktanácsadó
Telefon +36302 xxxxxx Megjelenít
E-mail xxx@xxx... Megjelenít

Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Watchman FLO digitális szintjelző mobilapplikációval gázolaj vagy AdBlue mérésére
Watchman FLO digitális szintjelző...

200.000 Ft +ÁFA

30 000 literes konténerkút akár teljeskörű kivitelezéssel a piacvezetőtől
30 000 literes konténerkút akár...

Ár nélkül

ADR új IBC 1000 liter + DT-Standard 12V 40 liter/perc gázolaj kimérőszerkezet
ADR új IBC 1000 liter + DT-Standard 12V...

235.000 Ft +ÁFA

Keskeny AdBlue-tartály kültérre: Kingspan BlueMaster 4000
Keskeny AdBlue-tartály kültérre:...

Ár nélkül

Cikkajánló


Gond van a vérnyomásoddal? Elképesztő, honnan jöhet a segítség!
Gond van a vérnyomásoddal? Elképesztő, honnan jöhet a segítség!

A magas vérnyomás csökkentésére meglepő segítséget találhatunk.

3 napos előrejelzés: Érkezik a front, és végigrobog felettünk
3 napos előrejelzés: Érkezik a front, és végigrobog felettünk

Záporokkal, zivatarokkal tarkított időjárás jön, bár a meleg is megmarad.

Ezen múlhat, milyen lesz az idei ősz!
Ezen múlhat, milyen lesz az idei ősz!

Szeptemberben jön el az őszi szántás és vetés időszaka is, ami természetesen nagyban függ az időjárástól.

Drónok a szántóföldek felett – de tudják is használni őket a gazdák? + VIDEÓ
Drónok a szántóföldek felett – de tudják is használni őket a gazdák? + VIDEÓ

Bár a gazdák jelentős része már korszerű eszközökkel dolgozik, az adatvezérelt döntéshozatal és a hatásmérés még nem épült be teljesen a hazai agrárgyakorlatba...

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]