Önellátásra alkalmas kisbirtok eladó Demjénben

Heves vármegye, 3395 Demjén
7
Ár |
42.000.000 Ft |
Eladó / bérbeadó |
Eladó |
Alapterület |
7.000 |
Leírás
Demjénben, a fő úton, a tófürdővel szemben, a Laskó-patak mellett eladó egy 7000 m²-es belterület, amelyen 5 darab helyrajzi számmal rendelkező építési telek található. A terület saját részre kialakított, önellátó gazdálkodásra alkalmas kisbirtok.
A falutól 200 méterre, Egertől és az autópályától 8 km-re található. Az eladásra kínált telkek egyben, körbe vannak kerítve.
A területen 120 db, tíz éves, termő gyümölcsfa (10 fajta) található. Az utcafronti telek szélessége 36 méter.
A telkek földkábeles villanyhálózattal és 20 méter mély, bő vizű fúrt kúttal rendelkeznek. Az utcafronton, a kerítés mellett 25 db 1 méter magas ezüstfenyő, különböző parkfák, libanoni cédrus, arizóniai ciprus, platán, normann fenyő, vörös tölgy, ezüstnyár, aranyszil található. A telken egy 80 m²-es, fából készült istálló épült, amely állattartásra alkalmas (4 ló, kecske, juh, csirke stb.). A hűs árnyékot császárfák és hársfák biztosítják. A terület 30%-os beépíthetőséggel rendelkezik, a gyógyvizek szomszédságában.
Alkalmas: családi ház, apartmanok, állatsimogató, lovarda létesítésére.
Csak a képzelet szab határt.
Ár: 42 millió Ft
6000 Ft/m²
Érdeklődni: 0670-560-9151
Hirdetés azonosító: 7523710
Frissítve: 2025. szeptember 04. 12:25