Gázolaj árak 594 Ft Benzin árak 591 Ft EUR 393.08 Ft USD 334.22 Ft CHF 421.41 Ft GBP 452.9 Ft

Előző

Tartály

Település Bács-Kiskun vármegye, Kecel
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Leírás
Vállaljuk tartályok készítését folyékony műtrágya tárolására igény szerint csövezéssel is,
szigorúan ellenőrzött rozsdamentes alapanyag anyagminőség 1.4404 (316LSI) vegyipari anyag tárolására alkalmas lemezből, a tartályok teljes szállítását, telepítését és készítését vállaljuk, igény szerint szivattyúval is. Tartályainkat a megrendelők egyedi igényei szerint készítjük tárolási célokra. A szerelvényezettség és méret minden esetben a megrendelő igénye és a méretek meghatározott kompromisszum eredménye.A tartály telepítése, lerakodása, felállítása viszonylag könnyebb mint a műanyag tartályoké. A mérettől függően a tartály rögzítése nem szükséges de igény esetén a fix tartozék emelőfüleken rögzíthető.Igény esetén a tartály talpazatára rögzítőfüleket is elhelyezünk.

A tartály előnyei:
nem fakul ellenáll az UV sugaraknak, A nemesacél tartály Örök UV álló, nem úgy, mint a műanyag tartályok, melyek esetében az UV állóság az élethosszal arányosan csökken, mely végül a szerkezeti tartóképesség rovására megy és a műanyag tartály szétreped!!!
ellenáll az időjárási viszonyoknak, ellenáll a mechanikai sérüléseknek(rágcsálók),ezeknél a nemesacél / rozsdamentes/ inox / saválló műtrágya tároló tartályoknál ez fel sem merül, a rágcsálók nem tudják károsítani ( mint pl. a nem megfelelő falvastagságú műanyag tartályok esetében);
könnyen tisztán tartható, nem igényel karbantartást,
könnyen szállítható,
kémiailag ellenálló,
légtelenítő nyílás a tartály tetején: nem engedi, hogy túlnyomás alakuljon ki.
A folyékony műtrágya agresszív anyag, vasat például pillanatok alatt megeszi, tehát egy vas tartályban tárolt nitrosol folyamatos veszélyforrás a környezetre. Szerencsére a tartály alapanyaga csúcsminőségű ellenáll a folyékony műtrágya maró hatásának.Tartályainkról teljes körű dokumentáció készül illetve az anyag műbizonylattal is rendelkezik, tartályainkra garanciát vállalunk.
Célunk, hogy minden megrendelőnek pontosan azt adjuk, amit elképzelt és szükségletének leginkább megfelel minden tekintetében.
Árajánlatok készítése pályázatra is .
Igény szerint akár helyszíni gyártás.

Keressenek minket bizalommal.

Hirdetés azonosító: 7403814
Frissítve: 2025. július 10. 14:23

Hirdető adatai


Név CSIZA-INOX KFT Működő cég
Helység Bács-Kiskun vármegye
Kecel
4 éve hirdető

Kapcsolatfelvétel


Hirdető adatai
Telefon +36706 xxxxxx Megjelenít
Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Műtrágyaszóró 1500 literes, új, raktárról elvihető ponyvával és kardántengellyel
Műtrágyaszóró 1500 literes, új,...

526.600 Ft +ÁFA

Műtrágyaszóró 1500 literes, új, raktárról azonnal elvihető ponyvával és kardántengellyel
Műtrágyaszóró 1500 literes, új,...

526.600 Ft +ÁFA

Új Leták Leko grubber (7 késes) ékgyűrűvel, könnyített változat, ajándék házhozszállítással
Új Leták Leko grubber (7 késes)...

2.380.950 Ft +ÁFA

Yanmar YT347 árengedmény – kiváló japán traktor eladó
Yanmar YT347 árengedmény – kiváló japán...

9.500.000 Ft +ÁFA

Cikkajánló


Óriási hír neked, rossz hír a poloskáknak!
Óriási hír neked, rossz hír a poloskáknak!

Végre lejárt a poloskák egyeduralma! Mutatjuk a megoldást!

Élelmiszeripari beruházások: 275 milliárd forintnyi támogatásról már döntöttek
Élelmiszeripari beruházások: 275 milliárd forintnyi támogatásról már döntöttek

741 pályázat érkezett be az augusztus végéig meghirdetett felhívásokra, amelyek célja a feldolgozóipar korszerűsítése és a fogyasztók asztalára kerülő...

Napelemek árnyékában érik a málna + VIDEÓ
Napelemek árnyékában érik a málna + VIDEÓ

Az ország egyik legmodernebb agrofotovoltaikus kísérleti projektje, ahol a napelemes energiatermelés és a málnaültetvény harmonikusan működik együtt.

Madárinfluenza-járvány ütötte fel a fejét ebben az európai országban
Madárinfluenza-járvány ütötte fel a fejét ebben az európai országban

H5N1 altípusú madárinfluenza-járványt jelentettek Spanyolországban – a hatóságok gyors és szigorú intézkedésekkel reagáltak.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]