Eladó sertések – kocák, malacok, vágósertés hirdetések 349 hirdetés
Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!
Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!
Eladó sertés hirdetések – malac, hízósertés, koca és egyéb disznófajták az Agroinform piacterén!
A sertés apróhirdetések között megtalálhatók élőállatként kínált malacok, süldők, hízók, tenyészkocák, valamint húshasznú sertések és kanok is. A legnépszerűbb disznófajták, mint a mangalica, magyar lapály, pietrain, duroc és nagyfehér hússertés mind elérhetők. A disznótartáshoz szükséges felszerelések és sertéstenyésztéssel kapcsolatos kiegészítők szintén megtalálhatók a kínálatban.1.000 Ft
Eladó 200 kg-os hízó sertés.
Egyszer ellett koca eladó, jó állapotban, sertéstartásra kiváló választás. Érdeklődni lehetőséggel.
700 Ft
Duroc selejt kocák eladó.
220-250 kg közötti nagysúlyú hízó sertés élve vagy hasítva eladó, ár megegyezés szerint. A hízók árpát, kukoricát, lucernát és vitaminokat fogyasztanak. Több darab vásárlása esetén kedvezőbb ár. Mérési lehetőség helyben biztosított.
750 Ft
Győr-Moson-Sopron megyében eladó 150 kg feletti nagy hízó, kilónként 750 Ft-ért. Kiváló minőségű sertés eladó hízóként. Érdeklődni a megadott telefonszámon lehet.
1.000 Ft
Eladó süldők 60-80 kg közötti súlyban, kiváló állapotban. Sertés vásárlás, egészséges és erős süldők elérhetőek azonnal!
800 Ft
Túrkevén eladó a képeken látható, hagyományos takarmánnyal etetett nagy súlyú hízók! Érdeklődés esetén keressen a megadott telefonszámon! 06305723625
1.000 Ft
Eladó mangalica koca Mohácson, körülbelül 200-220 kg, 1000 Ft/kg áron. Érdeklődni a megadott telefonszámon!
1.000 Ft
Eladók Vasadon, 14 hetes ártány malacok, összesen 5 db. Lehetőleg egyben Az eladási ár forint/kg értendő! Kiváló állapotú, egészséges sertés malacok, ideális választás hízlalásra.
950 Ft
Eladó három Duroc és Magyarlapály keverék nőstény sertéshízó vágásra vagy továbbtartásra. Az ár: 950 Ft/kg. A fehér sertés súlya kb. 140-150 kg. Sertéshízó eladó, keverék sertés, nõstény sertés, vágásra is alkalmas.

Akciós
- 17 %
- 17 %
10.000 Ft
Eladó 4 db, 6 hetes vietnámi malac: 1 koca és 3 kan. Szállítás megoldható! Kiváló választás, ha vietnámi malacot szeretne vásárolni tartás vagy tenyésztés céljára.
Eladó hízó sertések, süldők és malacok. Az árakról érdeklődni telefonon lehet.
1.000 Ft
3db hìzò eladò!Érd:Besenyszög Rákòczi ùt 8!Tel sz:06 30 9832 814.
25.000 Ft
Malacok 10 hetesek durok*fehérek Kiskunhalason 25/ darab.
1.200 Ft
Szabad tartásu Mangalica, hizok eladók
800 Ft
120-200 kg-os sertéshízók eladók Hajdú-Bihar megyében. Ideális választás gazdáknak, hízó sertés vásárlására kereső érdeklődőknek.
800 Ft
Selejt koca eladó! ~270Kg.
25.000 Ft
Magyar Nagyfehér választási malacok költöznének december 10-től, vasazva, féreghajtva, herélve. Helyileg Bonyhádon. Állatorvosi papirokkal, számlával.
1.000 Ft
Eladó Duroc koca 9 darab, három hetes malacával. Ár: 1000 Ft/kg. Kiváló genetikai háttérrel rendelkező húshasznú sertések, ideális választás gazdáknak és tenyésztőknek.
1.000 Ft
Eladó vagy cserélhető 40 db süldő. Szarvasmarha vagy birka cseréje érdekel! A süldők súlya 40-80 kg között van.
1.000 Ft
Minőségi vágósertés eladó 150-200 kg közötti súlyban. További információ telefonon kérhető.
600.000 Ft
Minőségi Pietrain süldők, kis hízók eladók egyben, összesen 14 db, 60-80 kg súlyúak. Ár: 600 000 Ft. Sertés tenyésztéshez, hizlaláshoz kiváló választás.
1.000 Ft
Hízók eladók. Aprómag vetőgépet, birkát és szemes takarmányt beszámítok.
280.000 Ft
Tenyészetünkből Eladó október 11 és Október 18 i ugratású tavaszi malacos első ellésű gyönyörű toppig tn 70 kocák Orvos által bevizsgált vemhességgel
850 Ft
Eladó kiváló minőségű hízó sertések, 150-300 kg közötti súlyban. Megbeszélés alapján szállítás is megoldható a környező településeken. Érdeklődni kizárólag telefonon lehet!
Eladó malac hirdetések gazdáktól és tenyésztőktől
Az Agroinform sertés kategóriája ideális választás mindazok számára, akik eladó malacot keresnek háztáji tartásra vagy tenyésztési célokra. A kínálatban rendszeresen frissülő hirdetések szerepelnek választási malacokra, süldőkre, hízómalacokra és egyéb fiatal sertésekre. A hirdetők között megtalálhatók magángazdák, kisebb családi gazdaságok, valamint nagyobb tenyésztő telepek is.Választási malac vásárlás: mire figyeljünk?
A választási malac vásárlása során fontos szempont az állat egészségi állapota, származása és fajtája. A legtöbb hirdetés részletes információt tartalmaz a malacok oltottságáról, takarmányozásáról és tartási körülményeiről. Az Agroinform Piactéren lehetőség van régiók szerinti keresésre is, így egyszerűen megtalálhatóak a lakóhelyhez közeli eladó választási malacok.Sertés fajták: mangalica, duroc, magyar lapály és más népszerű disznók
A kínálatban többféle malacfajta is megtalálható. A magyar mangalica híres zsíros, ízletes húsáról, míg a magyar lapály és a nagyfehér hússertés gyors növekedésükről és jó hústermelésükről ismertek. A duroc és pietrain fajták pedig kiválóan alkalmasak intenzív hústermelésre. A különféle fajták közti választás lehetővé teszi, hogy a gazdák céljaikhoz leginkább megfelelő malacokat válasszák ki.Malactartáshoz szükséges eszközök és felszerelések
Az eladó malac hirdetések mellett az Agroinformon számos olyan apróhirdetés is elérhető, amely a sertéstartáshoz kapcsolódó eszközöket kínál. Ilyenek például a malacetetők, itatók, melegítő rendszerek, karámrácsok és szállító ketrecek. Ezek elengedhetetlenek a malacok biztonságos és higiénikus tartásához, különösen a választás utáni időszakban.Miért érdemes malacot vásárolni online?
Az online piacterek, mint az Agroinform, lehetővé teszik a gyors és hatékony kapcsolatfelvételt az eladókkal. A részletes szűrők segítségével könnyen megtalálhatók az adott megye vagy település környékén eladó malacok. A hirdetések gyakran fotókat és pontos leírásokat tartalmaznak, így az érdeklődők előre tájékozódhatnak az állatokról.Sertéstartás otthon – haszon és kihívások
A háztáji malactartás egyre népszerűbb, hiszen viszonylag alacsony költséggel biztosítható friss házi hús. Egy jól tartott hízómalac akár néhány hónap alatt elérheti a vágósúlyt. Fontos azonban, hogy a kezdő gazdák megfelelő információval és eszközökkel rendelkezzenek a helyes tartáshoz, takarmányozáshoz és állat-egészségügyi szabályok betartásához.
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
- Állat
- Sertés (349)
- KAPCSOLÓDÓ KATEGÓRIÁK
- Mezőgazdasági gép, eszköz
- Állattartás gépei, eszközei (4.167)
- Állatgyógyászat (313)
- Bálabontó gép, kiosztó (67)
- Baromfitartás eszközei (86)
- Egyéb állattartási eszközök (2.428)
- Fejőgép (102)
- Takarmánykeverő, kiosztó (292)
- Táp-, takarmánykeverő berendezés (142)
- Trágyakezelés (63)
- Vályú, önetető, itató (173)
- Villanypásztor (292)
- Több

Így küzdenek a spanyolok a sertéspestissel
Az aragóniai mezőgazdasági tárca szerint a túlszaporodott vaddisznóállomány...
Hónapokig friss maradhat a sárgarépa, ha így tárolod
Fedezd fel, hogyan tárolhatod a sárgarépát, hogy hónapokig ropogós, ízletes és...



















