Gázolaj árak 664 Ft Benzin árak 576 Ft EUR 362.84 Ft USD 313.68 Ft CHF 386.4 Ft GBP 424.63 Ft

Prizma téglalap öntapadó

558 Ft +ÁFA

Település Budapest
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Ár 558 Ft +ÁFA

Leírás
Öntapadó téglalap alakú prizma a láthatóság növelésére fehér, piros és narancssárga színben különböző méretekben. A téglalap alakú öntapadó prizma ideális megoldás járművek, pótkocsik és egyéb közlekedési eszközök láthatóságának növelésére. A nagy fényvisszaverő képességének köszönhetően hozzájárul a biztonságos közlekedéshez, különösen éjszaka vagy rossz látási viszonyok között. Az öntapadó hátlap lehetővé teszi a gyors és egyszerű rögzítést különböző felületeken, így nincs szükség külön szerszámokra vagy csavarokra a felszereléshez. Többféle méretben elérhető, hogy minden felhasználási területhez megtaláld a megfelelő változatot. Az alábbi méretek közül választhatsz: 105x45 mm 46x39 mm 57x39 mm 70x28 mm 70x35 mm 85x35 mm 90x40 mm 94x44 mm 96x42 mm A három különböző színváltozatban kapható prizmák – fehér, piros és narancssárga – lehetővé teszik, hogy a jármű típusának és elhelyezési igényének megfelelő jelölést válaszd. A fehér prizmák általában az első részeken, míg a pirosak a hátsó területeken, a narancssárgák pedig az oldalsó jelölésekhez használhatók. Az E-jelölés garantálja, hogy a termék megfelel az európai közúti közlekedési szabványoknak, így minden típusú járműre felhelyezhető anélkül, hogy az előírások megszegésével kellene számolni. A kiváló minőségű fényvisszaverő anyagnak köszönhetően az öntapadó prizmák hosszú távon is megbízhatóak, ellenállnak az időjárás viszontagságainak, az UV-sugárzásnak és a mechanikai hatásoknak. Az öntapadós hátlap erős tapadást biztosít, amely stabilan tartja a prizmát a felhelyezett felületen, ugyanakkor eltávolítása nem hagy nyomot vagy károsítja a festett vagy műanyag felületeket. Használati javaslatok: Felület előkészítése: A legjobb tapadás érdekében a felületnek száraznak, tisztának és zsírmentesnek kell lennie. Használj alkohollal vagy speciális tisztítószerrel átitatott kendőt a felület megtisztítására. Felhelyezés: Távolítsd el a védőfóliát az öntapadó hátoldalról, majd helyezd a kívánt felületre és erősen nyomd rá. Megkötési idő: A megfelelő tapadás elérése érdekében a prizma felhelyezése után néhány óráig ne érje erős víz vagy mechanikai behatás. Ezek a téglalap alakú öntapadó prizmák nélkülözhetetlenek azok számára, akik szeretnék járművüket jól láthatóvá tenni anélkül, hogy fúrásra vagy bonyolult rögzítési megoldásokra lenne szükségük.

További információért hívja az alábbi telefonszámot:
+36705 xxxxxx Megjelenít
Hirdetés azonosító: 2653637
Frissítve: 2026. augusztus 07. 06:10

Kapcsolatfelvétel


Hirdető adatai
Telefon +36705 xxxxxx Megjelenít
E-mail xxx@xxx... Megjelenít
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Hirdető adatai


  Ezüsthajó Kft.
Név Ezüsthajó Kft. Működő cég
Helység 1239 Budapest, Ócsai út 1-3.
Webcím www... Megjelenít

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Fűthető mellény kamion márkajelzéssel 3 fokozatú
Fűthető mellény kamion márkajelzéssel 3...

12.492 Ft +ÁFA

SMD LED T10 izzó
SMD LED T10 izzó

708 Ft +ÁFA

Autóillatosító figurás
Autóillatosító figurás

1.292 Ft +ÁFA

Gombelem 3V lítium
Gombelem 3V lítium

325 Ft +ÁFA

Cikkajánló


Elegük van a hollandoknak: vízzel árasztják el a földjeiket
Elegük van a hollandoknak: vízzel árasztják el a földjeiket

Már Hollandia is annyira száraz, hogy legelőin jól érzik magukat a pockok és a vadludak. A gazdák mesterséges árvízzel öntik ki a rágcsálókat a járataikból.

Hirdetés
Az alaptrágyázás a repcetermesztés kulcsa
Az alaptrágyázás a repcetermesztés kulcsa

Az augusztus a repce alaptrágyázásának ideje. Az alaptrágyázás nemcsak a magas hozam, de a megfelelő termésbiztonság alapfeltétele is.

Bűn lenne nem elrakni télire: ennyit kérnek most a szilváért a termelők
Bűn lenne nem elrakni télire: ennyit kérnek most a szilváért a termelők

Nagy a szórás az árakban, persze nem mindegy, hogy fára kell-e érte mászni.

A menta csak a kezdet: belépnek a gyógyszerpiacra a beltéri növénytermesztők?
A menta csak a kezdet: belépnek a gyógyszerpiacra a beltéri növénytermesztők?

Kevesen gondolnak rá, de a nagy értékű természetes vegyületek előállítása egy sokat ígérő irány.

Cikkajánló


Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]