Nyúl

Válaszút előtt az állattenyésztés: A ketrecmentes átállásnak vannak valós pénzügyi kockázatai
Az Európai Unió mezőgazdasága jelentős átalakulás előtt áll: a ketrecmentes állattartásra való átállás komoly gazdasági, adminisztratív és piaci kihívásokat jelent, miközben a fogyasztói elvárások és az állatjóléti normák folyamatosan nőnek.

Trónfosztás a határban: ez az állat lett a hazai vadvilág új királya
Megtört a nagyvadállomány évtizedes növekedése, miközben a nyulak száma már a félmilliót is meghaladja.

A hét hirdetése: húsvéti nyuszi, felelősen – visszafogadással is
A nyuszik húsvét után vissza is adhatók.

Vége a nagyvadvilág aranykorának: megtört a harmincéves trend Magyarországon
Mezei nyúlból és fácánból több mint 500 ezer, vaddisznóból viszont alig több mint 40 ezer példány él az ország területén. De mi a helyzet a többi állattal? A vadvilág világnapja alkalmából tekintjük át a statisztikákat.

Ennek nem fogsz örülni: ez lesz, ha megszűnik a ketreces tartás
Miközben az Európai Unió jelentős forrásokat fordított arra, hogy biztonságos tojástermelési rendszerek jöjjenek létre, most civil nyomásra ezek a termelők kiszorulhatnak a boltok polcairól.
Fórum hozzászólások
Mg. nyereg vontató »
Válasz #48 hozzászólásra a Nyúlfáját ! Rabbit
Légrugós ülés »
Válasz #67 hozzászólásra
Itt vannak a sears ülések, a nyuszik általában ezzel jönnek:
http://www.searsseating.net/hungary/products/pagri_home.htm
Mechanikus vagy levegős volt benne?
A mozdony ülések nem igazából a traktorokba lettek kifejlesztve. A traki kicsit többet pattog!

Videók »
Ha egyszer lesz időnk simán! kérlekszépen full zenész vagyok ám! hivatalos zongorista művész. Zeneiskolát végeztem általános mellett, egy év előkészítő illetve 6év oktatás! full zenész vagyok. Ha még két évet ráhúztam volna ma zongorát oktathatnékaz akkori rendszerben ez így működött. Csak éppen 10éve nem nyúltam a verklihez... ja meg gitáron is el boldogulok. és akkor még egy Szerettél már











Landini és New Holland traktor siker szériák!! »
Ha valóban olyan sikeresek voltak a G nyuszik akkor ezekkel miért nincs már tele az ország? Mert lényegében ezt csak átfestették + új moci tető és kész.... De itt említhetném a nagy Landiniket is , ők is tovább nyomták a nagy G-ket....http://gepkereskedelem.eu/294-nagy-traktorok/284-genesis-sorozat-200-280le.html