Gázolaj árak 594 Ft Benzin árak 591 Ft EUR 393.08 Ft USD 335.35 Ft CHF 417.36 Ft GBP 450.05 Ft

rs találatok 0 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Az önjáró homlokrakodó alkatrészek Piactér kategóriában a saját motorral szerelt, alapvető rakodógéptípushoz való alkatrészelemeket találhatunk. Az önjáró homlokrakodók képesek a talajszinten elhelyezkedő ömlesztett anyagok (pl. valamilyen termény, föld, homok, sóder stb.) felkotrására, majd a mozgatandó árut felemelve egy szállítójárműre juttatni, vagy egy meghatározott helyre mozgatni.
Mivel az önjáró homlokrakodók működtetése hidraulikus munkahengerek segítségével történik, ezért a géphez való részegységek között is fontos kategóriát alkotnak a hidraulika alkatrészek. Léteznek elektromos és belsőégésű motorral szerelt önjáró homlokrakodók is, így a motoralkatrészek és a meghajtással kapcsolatos elemek szintén megjelennek az önjáró homlokrakodók alkatrészeinek repertoárjában.
Az önjáró homlokrakodók mezőnyében eltérő feladatokra szánt típusok is megjelennek, például a derékcsuklós rakodók, a kompakt rakodók, a kerekes rakodók vagy az univerzális rakodók. Az egyes népszerűbb homlokrakodó gyártók (pl. Schaffer, Thaler, Faun, Wolf, Caterpillar, Everun, Eurotrac, Hanomag, Terex, Bobcat, Hitachi, Komatsu, Volvo, Weidemann, Wacker Neuson, Hongyuan, Blackbull, Multione) modelljeihez általában elérhetők a kompatibilis önjáró homlokrakodó alkatrészek az apróhirdetések kínálatában.
Olvasson tovább

Nem található a keresési feltételeknek megfelelő hirdetés a piactéren!

Kérjük ismételje meg a keresést más kifejezéssel, vagy más kategóriában.

A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
3 napos időjárás-előrejelzés: Nem ússzuk meg szárazon
3 napos időjárás-előrejelzés: Nem ússzuk meg szárazon
Lesz, ahol záporok, zivatarok zavarják meg a nyugalmat.
Minden eddiginél magasabb szintre emelkedhet a világ gabonatermelése
Minden eddiginél magasabb szintre emelkedhet a világ gabonatermelése
A FAO szeptemberi jelentése szerint a globális gabonatermés 3,5 százalékkal...
Miért nem kell mindenhová fát ültetni?
Miért nem kell mindenhová fát ültetni?
A gyepek ökológiai jelentősége meghatározó, mégis gyakran a háttérbe szorulnak...

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]