Gázolaj árak 589 Ft Benzin árak 589 Ft EUR 389.71 Ft USD 328.73 Ft CHF 417.54 Ft GBP 448.23 Ft

Kultivátor kapák 1 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

A kultivátor kapák Piactér rovatban a szántóföldi kultivátorok legfontosabbnak minősülő részegységét találhatjuk meg. A kultivátor kapák segítik a föld előkészítését és a talaj állapotának javítását, ahogyan a gyomok eltávolítása során is jól használhatók.
A sorközművelő kultivátorok szerkezeti felépítésüket tekintve egy vázszerkezetből, illetve az ezen elhelyezkedő kultivátor kapatagokból állnak. A kultivátor kapák célja a kapásnövények sorközeiben végzett talajművelés, illetve a gyomok eltávolítása a talaj felső rétegének lazításán keresztül.
A sorközművelő kultivátor kapák kapaszárnyai általában állíthatóak. Többféle kapatípust is ismerünk, például lúdtalpkapa, V-alakú kapa, L-alakú kultivátor kapa. A kultivátor kapák hirdetései között általában ezeket a kapatípusokat mind megtalálhatjuk.
Olvasson tovább
19.500 Ft +ÁFA
2025. március 19. 08:04 Kultivátor kapák Békés, Vésztő
Bármilyen kombinátorba, kompaktorba beépíthető erősített rugós kapák: - 8 db egyenes kapa kengyellel, lándzsával szerelve 45x10 - 8 db ívelt kapa 45x10 Új elemek, nem voltak használva. Típusváltás miatt eladók.
Gyári 2022
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Drága az üvegház, de nem így: egy elérhető alternatíva
Drága az üvegház, de nem így: egy elérhető alternatíva
Egyedülálló felfújható falú üvegház segítheti a fenntartható zöldségtermesztést.
Klímabiztos olajnövények: alternatívák a repce helyett
Klímabiztos olajnövények: alternatívák a repce helyett
Az éghajlatváltozás egyre nagyobb kihívást jelent a repcetermesztésben, de vajon...
Import kukorica borította fel a gabonapiacot – mérséklődik a búza ára
Import kukorica borította fel a gabonapiacot – mérséklődik a búza ára
A malomipar feltöltötte készleteit, az export gyenge, a kukoricatermés pedig...

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]