Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 355.49 Ft USD 308.55 Ft CHF 387.45 Ft GBP 411.69 Ft

mccormick találatok 1 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

A belsőégésű motorok megfelelő kenését a kenőolaj biztosítja, amelynek folyamatos szűréséről az olajszűrő gondoskodik, nincs ez másként a traktoroknál sem.
A traktor motorjának védelme érdekében különösen fontos a hatékony olajszűrő alkalmazása, amelyet a szervizkönyvben megadottak szerint, egy bizonyos üzemóra szám után cserélni szükséges. Az olajszűrőt emellett minden olajcsere alkalmával cserélni kell, mivel csak így tud gondoskodni az olajban megtalálható szennyeződések kiszűréséről.
A traktorok olajszűrőit a gyártók általában cikkszámmal azonosítják, annak érdekében, hogy az adott traktortípushoz mindig a kompatibilis alkatrészt lehessen kiválasztani, majd beszerelni. Az olyan, hazánkban elterjedt traktormárkák esetében, mint amilyen a Claas, a John Deere, az MTZ, a New Holland vagy a Zetor viszonylag könnyedén találhatunk olajszűrőt a rovat hirdetéseit böngészve.
Olvasson tovább
2026. június 6. 10:04 Olajszűrő Csongrád-Csanád, Szeged
McCormick traktor gyári levegőszűrő, motorolaj szűrő, üzemanyag szűrő, hidraulikaolaj szűrő, lékfék szűrőpatronok. Csak a képeken látható szűrők vannak, a képeken látható cikszámokkal. Ár egységesen: 4000 Ft/db Érd.: 30/627-8052 Szeged
Gyári
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok

Partner hírek


Partner katalógusok


A cukkini emiatt keseredhet meg a nyári melegben - ezt nem szabad figyelmen kívül hagyni
A cukkini emiatt keseredhet meg a nyári melegben - ezt nem szabad figyelmen kívül hagyni
A cukkini keseredése nyáron veszélyeket is rejthet – nézd meg, mire kell...
Banánhéj a kertben: csodaszer vagy veszélyes kísérlet? Mutatjuk a megoldás!
Banánhéj a kertben: csodaszer vagy veszélyes kísérlet? Mutatjuk a megoldás!
A banánhéj sokat segíthet a kertedben, de nem mindegy, hogyan használod!
A tuja sárgulni kezdett? Ezt érdemes először ellenőrizni, mielőtt kiszárad
A tuja sárgulni kezdett? Ezt érdemes először ellenőrizni, mielőtt kiszárad
Sárgul a tuja? Mutatjuk, mit tegyél, hogy megmentsd a növényt!

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]