Gázolaj árak 581 Ft Benzin árak 586 Ft EUR 403.39 Ft USD 352.98 Ft CHF 430.29 Ft GBP 479.16 Ft

mtz 920 találatok 2 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Generátorokat, vagy másnéven áramfejlesztő berendezéseket minden járműtípusnál – így természetesen a traktoroknál is –alkalmaznak, hiszen az akkumulátorok mellett ezek jelentik azt az áramforrást, amely az adott gép teljes elektromos igényét fedezni képes.
A traktorokban is használt váltakozó áramú generátorok a traktormotor működése esetén a mechanikai munka rovására állítják elő a szükséges villamos energiát, amelynek egy része egyből felhasználására kerül a jármű egyes elektromos funkcióinak biztosítása érdekében, míg más része a traktor akkumulátorban kerül eltárolásra. A traktor generátorának forgórész vagy tekercs meghibásodása komoly következményekkel járhat, ezért az áramfejlesztő egység állapotát időnként érdemes felülvizsgálni, szükség esetén pedig karbantartani.
A rovat apróhirdetései a generátor teljes cseréje, vagy esetleges javítása során felmerülő alkatrészigények kielégítésében is segítségünkre lehetnek, hiszen a komplett traktor generátor egységek mellett többek között olyan generátor alkatrészeket is találhatunk itt, mint a tekercsek, ékszíjtárcsák, védőlemezek, hátsó fedelek, diódasorok stb.
Olvasson tovább
25.904 Ft +ÁFA
2025. június 5. 03:14 Generátorok Bács-Kiskun, Kiskunhalas
MTZ Generátor kpl. 1150W 14V 83A 3 kivezetéses MTZ920 EURÓ-3 Márka: HBR Gyártói cikkszám: G9695.3701-1 /HBR/
36.000 Ft +ÁFA
2025. május 28. 16:24 Generátorok Bács-Kiskun, Kiskunhalas
Személyesen átvehető Kiskunhalason. Csomagküldési lehetőség nincs. G9695.3701-1
Gyári
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Időjárás: hajnalban is 20 fok felett! +VIDEÓ
Időjárás: hajnalban is 20 fok felett! +VIDEÓ
Nem véletlen a másodfokú hőségriasztás.
Új fejezet nyílt a növényvédelemben
Új fejezet nyílt a növényvédelemben
Az SZTE kutatói új bizonyítékot találtak arra, hogy a növények aktívan...
Sajtóközlemény
Térségünkben is kialakulhatnak mediterrán típusú erdőtüzek
Térségünkben is kialakulhatnak mediterrán típusú erdőtüzek
A tudományos modellek alapján a jövő nyarai forróbbak és szárazabbak lesznek,...

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]