Eladó sertések – kocák, malacok, vágósertés hirdetések 286 hirdetés
Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!
Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!
Eladó sertés hirdetések – malac, hízósertés, koca és egyéb disznófajták az Agroinform piacterén!
A sertés apróhirdetések között megtalálhatók élőállatként kínált malacok, süldők, hízók, tenyészkocák, valamint húshasznú sertések és kanok is. A legnépszerűbb disznófajták, mint a mangalica, magyar lapály, pietrain, duroc és nagyfehér hússertés mind elérhetők. A disznótartáshoz szükséges felszerelések és sertéstenyésztéssel kapcsolatos kiegészítők szintén megtalálhatók a kínálatban.850 Ft
Fecskehasú mangalicák, süldők, hízók négyesmentes törzstenyészetből eladók. A torzstenyészet is eladó 20 kocával.
900 Ft
180-250kg nagyfehér hízók eladók.
900 Ft
Hízó sertés eladó 2 mázsa feletti Èrdeklődni telefonon
900 Ft
Lapáj-durok 35-40 kg-os malacok eladók. Kiváló minőségű sertések eladók, ideális választás tenyésztéshez vagy hízlaláshoz.
900 Ft
Hús jellegű hízók ! 110–150 kg-os súllyal, saját nevelésből. Hely: Pálmonostora Szállításban tudok segíteni. Ha biztos, tiszta forrásból szeretnél minőségi disznót, hívj bizalommal.
900 Ft
Hízó eladó Jászjákóhalmán. 900 Ft/kg. 130-150 kg-osak.
900 Ft
4 db kis súlyú, kb. 80-90 kg-os sertés eladó. Sertés vásárlás kedvező áron, kiváló minőségű hússertések eladók azonnal elvihetők.
900 Ft
Eladó két turcsi hízó sertés, egyenként 200 kg-os súllyal. Ár: 900 Ft/kg. Ideális választás sertéstartás vagy tenyésztés céljára.
900 Ft
Eladó 10 darab pindúr hízó, pietrain x duroc fajták. A sertések súlya 150-170 kg között van. További információért keressen telefonon!
900 Ft
Eladó hízók Vas megye Kemenesmagasi településen, 150-220 kg-os súlyban. Sertés eladás 900 Ft/kg áron. Érdeklődni a részletekért privát üzenetben.
900 Ft
Eladó tanyasi hízó kukoricán és árpán nevelt.Nagy fehér x pietrain 130-150kg Ára:900ft/kg
900 Ft
Tanyasi hízók eladók 100-200 kg közötti súlyban. Olcsóbb hízó kocák is elérhetők.
900 Ft
Eladó 120-140 kg-os, kiváló minőségű hús jellegű hízók sertéstenyésztők és gazdák részére. Ideális választás a minőségi sertéshús iránt érdeklődők számára. Érdeklődni a megadott elérhetőségen lehet.
900 Ft
Eladó hízó sertések, amelyek kizárólag búzán és kukoricán lettek nevelve, takarmány nélkül. Most kedvező áron, 900 Ft/kg, de novemberben és decemberben már várhatóan 1000 Ft/kg lesz. Kiváló minőségű, egészséges disznók közvetlenül a termelőtől...
900 Ft
Eladó hizók 5 db 100-130kg, 4db 200-250kg, ,3db 250 kg feletti. Érdeklődni kizárólag telefonon!
900 Ft
Eladó kukoricán és gabonán nevelt disznók 140–200 kg-ig. Egészséges, jó minőségű sertések azonnali elvitellel. Ideális választás hízósertés vagy vágóállat céljára is. Érdeklődni a hirdetésben megadott elérhetőségen lehet.
950 Ft
Eladó 3 darab hízó a képeken szereplő hízókból a kisebbek. Magyarnagyfehér x seegers, kb. 80-100 kg közöttiek, saját takarmányon nevelt, továbbtartásra vagy akár levágásra.
950 Ft
Háztáji nagysúlyú hízók eladók! Ár:950ft/kg
950 Ft
Hízók eladók 150-180kg kb 950Ft/kg
950 Ft
Eladó szemestakarmányon nevelt háztáji hízók, 140 és 180 kg közötti súlyban! Szúrásban és hasításban segítséget tudok nyújtani.
950 Ft
Eladó hízók, 170–240 kg-os súlyban. Sertéstartás vagy hizlalás céljából ideális választás. Az ár és további információk a hízók kapcsán érdeklődés esetén elérhetők.
1.000 Ft
130-160 kg tanyasi hízók eladók, 1000 Ft/kg áron. Minőségi sertéshús kiváló áron, kiváló választás háztáji vagy gazdasági felhasználásra.
1.000 Ft
Hagyományos takarmányon nevelt háztáji hízók eladóak. 150kg-tól 200+ kgig. Mérés, szúrás a helyszinen biztosított.
1.000 Ft
Árpán nevelt, szabadtartású, húshasznú hízók 140-180 kg-os eladók!
1.000 Ft
Eladó 130-240 kg-os hízók, kiváló minőségben. A sertések saját termesztésű kukoricán, zabon és tritikálén nevelkedtek, a nap nagy részét a szabadban töltötték. Több hízó vásárlása esetén kedvezőbb ár.
Eladó malac hirdetések gazdáktól és tenyésztőktől
Az Agroinform sertés kategóriája ideális választás mindazok számára, akik eladó malacot keresnek háztáji tartásra vagy tenyésztési célokra. A kínálatban rendszeresen frissülő hirdetések szerepelnek választási malacokra, süldőkre, hízómalacokra és egyéb fiatal sertésekre. A hirdetők között megtalálhatók magángazdák, kisebb családi gazdaságok, valamint nagyobb tenyésztő telepek is.Választási malac vásárlás: mire figyeljünk?
A választási malac vásárlása során fontos szempont az állat egészségi állapota, származása és fajtája. A legtöbb hirdetés részletes információt tartalmaz a malacok oltottságáról, takarmányozásáról és tartási körülményeiről. Az Agroinform Piactéren lehetőség van régiók szerinti keresésre is, így egyszerűen megtalálhatóak a lakóhelyhez közeli eladó választási malacok.Sertés fajták: mangalica, duroc, magyar lapály és más népszerű disznók
A kínálatban többféle malacfajta is megtalálható. A magyar mangalica híres zsíros, ízletes húsáról, míg a magyar lapály és a nagyfehér hússertés gyors növekedésükről és jó hústermelésükről ismertek. A duroc és pietrain fajták pedig kiválóan alkalmasak intenzív hústermelésre. A különféle fajták közti választás lehetővé teszi, hogy a gazdák céljaikhoz leginkább megfelelő malacokat válasszák ki.Malactartáshoz szükséges eszközök és felszerelések
Az eladó malac hirdetések mellett az Agroinformon számos olyan apróhirdetés is elérhető, amely a sertéstartáshoz kapcsolódó eszközöket kínál. Ilyenek például a malacetetők, itatók, melegítő rendszerek, karámrácsok és szállító ketrecek. Ezek elengedhetetlenek a malacok biztonságos és higiénikus tartásához, különösen a választás utáni időszakban.Miért érdemes malacot vásárolni online?
Az online piacterek, mint az Agroinform, lehetővé teszik a gyors és hatékony kapcsolatfelvételt az eladókkal. A részletes szűrők segítségével könnyen megtalálhatók az adott megye vagy település környékén eladó malacok. A hirdetések gyakran fotókat és pontos leírásokat tartalmaznak, így az érdeklődők előre tájékozódhatnak az állatokról.Sertéstartás otthon – haszon és kihívások
A háztáji malactartás egyre népszerűbb, hiszen viszonylag alacsony költséggel biztosítható friss házi hús. Egy jól tartott hízómalac akár néhány hónap alatt elérheti a vágósúlyt. Fontos azonban, hogy a kezdő gazdák megfelelő információval és eszközökkel rendelkezzenek a helyes tartáshoz, takarmányozáshoz és állat-egészségügyi szabályok betartásához.
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
- Állat
- Sertés (286)
- KAPCSOLÓDÓ KATEGÓRIÁK
- Mezőgazdasági gép, eszköz
- Állattartás gépei, eszközei (4.162)
- Állatgyógyászat (289)
- Bálabontó gép, kiosztó (72)
- Baromfitartás eszközei (88)
- Egyéb állattartási eszközök (2.431)
- Fejőgép (102)
- Takarmánykeverő, kiosztó (287)
- Táp-, takarmánykeverő berendezés (142)
- Trágyakezelés (67)
- Vályú, önetető, itató (175)
- Villanypásztor (295)
- Több
_fill_540x300_0.jpg)
A hús jövője nem a laborban, hanem a felelős gazdaságokban dől el
Európa mezőgazdasági szervezetei közös fellépést sürgetnek a fenntartható..._fill_540x300_0.jpg)
Szőlő lemosó permetezés novemberben – mikor és mivel érdemes?
Fedezze fel, mikor és mivel érdemes elvégezni a szőlő őszi lemosó permetezését a...
























