Gázolaj árak 594 Ft Benzin árak 591 Ft EUR 393.55 Ft USD 335.23 Ft CHF 421.94 Ft GBP 454.13 Ft

Kacsa 3 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

A kacsák az egyik legismertebb víziszárnyas fajt alkotják, amely baromfi faj igen kedvelt mind a hazai állattartók, mind a fogyasztók körében. A kacsa hagyományos a magyar vízközeli tanyasi gazdaságok egyik legfontosabb baromfiféléje volt hosszú időn keresztül. A házi kacsák a récefélék családjába tartozó baromfiak, konkrétan a tőkés réce, azaz a vadkacsák egyik alfajaként, azok háziasított változataként. A kacsákat főként fehér színben tenyésztik, de egyes helyeken (különösen, ahol átjárás lehet a vadon élő ősök irányába) vadabb színezetű példányok is léteznek.
A kacsák Piactér hirdetési rovatában kifejezetten széles választékkal találkozhatunk: kínálnak kiskacsákat (előnevelt kacsa és napos kacsa), tojókat és gácsérokat (hím kacsa), ahogyan előfordulnak pézsmaréce, néma kacsa, vadkacsa, futókacsa egyedeket kínáló apróhirdetések is. Az egyes kacsa fajták között megjelennek például az (csigaevő) indiai futókacsa, mulard, magyar kacsa, pecsenyekacsa, hortobágyi fehér kacsa fajták. Esetenként akár még kacsa tenyésztojások is beszerezhetőek a hirdetéseken keresztül.
Az élő kacsák mellett pucolt, vágott és feldolgozott kacsák szintén megjelennek az apróhirdetések között. A hirdetők előszeretettel kiemelik a hirdetések szövegében, ha tanyán nevelt, szabadtartású kacsát, vagy háztáji magyar konyhakész kacsát kínálnak eladásra, ezek igazi prémium terméknek számítanak ipari körülmények között tartott víziszárnyas társaikhoz képest.
Olvasson tovább
4.000 Ft
2025. augusztus 31. 12:06 Kacsa Pest, Érd
Több darabból, színből választhat. Most van a tojási szezon! Siófok és Budapest között a szállítás ingyenes. Tojó: 4000 Ft. Bak: 10 000 Ft.
2025. augusztus 3. 12:35 Kacsa Pest, Dabas
Némakacsa eladó. Áprilisi kelésű - 4000 Ft Júniusi kelésű - 2000 Ft Júliusi kelésű - 1000 Ft Megtekinthető Dabason, a Vásártérhez közel.
40
2.000 Ft
2024. augusztus 18. 12:59 Kacsa Pest, Érd
Előnevelt már tollasodó néma kacsa gyerekek..2000Ft/db. Gyorsan növő, igénytelen fajta, és NEM HÁPOG! Takarmányt igény esetén adok velük. Szállításba igény esetén segítek. Kifejlett tojó::4000FT/db. Kifejlett bak:10.000Ft./db.
20
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Időjárás: Rájár a rúd erre a térségre, újra támadnak a zivatarok +VIDEÓ
Időjárás: Rájár a rúd erre a térségre, újra támadnak a zivatarok +VIDEÓ
Estétől változóan felhős időre számíthatunk, lesz, ahol ismét nagyobb eső eshet.
Hoppá, egy emberöltő alatt ennyivel lett hosszabb a vegetációs időszak
Hoppá, egy emberöltő alatt ennyivel lett hosszabb a vegetációs időszak
Csoda, ha másképp kell gyümölcsöt termeszteni? Debrecenben szakmai konferencián...
Mikor vágjunk neki a szójának? – Így ismerd fel az ideális aratási pillanatot
Mikor vágjunk neki a szójának? – Így ismerd fel az ideális aratási pillanatot
A szár és a levelek érésének üteme nem mindig követi a hüvelyekét – ezért mindig...

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]