p találatok 2 hirdetés
Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!
Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!
A vad, vadászat Piactér hirdetési kategóriában egy, az agráriumhoz szervesen kapcsolódó ágazatból származó ajánlatokkal találkozhatunk. A vadgazdálkodás és a hozzá szorosan kapcsolódó erdőgazdálkodás ezer szállal kötődnek a mezőgazdasági témákhoz is. Például az oktatási intézmények tekintetében is általában a mezőgazdasági profilú intézmények portfóliójában jelennek meg a vadászattal és vadgazdálkodással kapcsolatos témák. Így nem véletlen, hogy a vad, vadászat téma portálunkon is jelen van a maga apróhirdetési kínálatával.
A vad, vadászat témában egybevágva a legfontosabb szerepet betöltő hazai vadállatokkal, a következő alkategóriákkal találkozhatunk: szarvas, vaddisznó, bivaly, bölény, mufflon.
A vad, vadászat témában egybevágva a legfontosabb szerepet betöltő hazai vadállatokkal, a következő alkategóriákkal találkozhatunk: szarvas, vaddisznó, bivaly, bölény, mufflon.
Olvasson tovább
250.000 Ft
Héregen eladó vadfarmról egy fekete 1 éves spíszer, továbbá 1 darab fehér dám ünő 250.000 forintos darabáron, pettyes színben tehenek, bikák, borjak vegyes ivarban kaphatók. Keressetek bizalommal!
50.000 Ft
Vaddisznó, mufflon, őz, szarvas vágásához nagy teherbírású, rozsdamentes acél kampó eladó. Ideális vadfeldolgozáshoz, vadhús előkészítéséhez. Tekintse meg további hirdetéseinket is!
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
- Állat
- Vad, Vadászat (2)
- Egyéb élő vad (1)
- Szarvas (1)
- KAPCSOLÓDÓ KATEGÓRIÁK
- Mezőgazdasági gép, eszköz
- Állattartás gépei, eszközei (4.130)
- Állatgyógyászat (276)
- Bálabontó gép, kiosztó (67)
- Baromfitartás eszközei (83)
- Egyéb állattartási eszközök (2.427)
- Fejőgép (102)
- Takarmánykeverő, kiosztó (293)
- Táp-, takarmánykeverő berendezés (142)
- Trágyakezelés (64)
- Vályú, önetető, itató (165)
- Villanypásztor (294)
- Több
Hirdetés

Könnyebb gazdálkodás digitális térképekkel – Bemutatkozik az AgroMAP + VIDEÓ
A modern mezőgazdaságban már elengedhetetlenek a digitális megoldások.
Akár ebből is lehet takarmány, csak tudni kell bánni vele
Az Állattudományi és Vadgazdálkodási Intézet kísérlete új utat nyithat az...