Villáskulcs 681 hirdetés
Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!
Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!
A villáskulcs egy olyan kéziszerszám, amelyet általában csavarok vagy anyák meghúzására, illetve kioldására használnak. Ez a fajta kéziszerszám teszi lehetővé a könnyű és hatékony csavarozást a különböző méretű anyák és csavarok esetében.
A villáskulcsoknak több típusa ismert, attól függően, hogy mindkét végükön villás profillal rendelkeznek-e, vagy az egyik végükön az anyák alakjához illeszkedő kör alakú profil helyezkedik-e el. Mindenesetre a villáskulcs végeit az adott méretű csavarhoz helyezve meghúzhatjuk vagy kioldhatjuk azokat.
A villáskulcsok akár állítható méretűek is lehetnek, lehetővé téve így a különböző méretű anyákhoz vagy csavarokhoz való flexibilis alkalmazkodást. A fix méretű villáskulcsok gyakoribbak, mivel egy villáskulcs készletben mindenféle méretű anyához rendelkezésre áll a használható szerszám. A villáskulcsok általában erős és tartós anyagból készülnek, hogy ellenálljanak a nagyobb erőhatásoknak és a kopásnak, ez legtöbbször valamilyen acélötvözetet jelent.
A villáskulcsoknak több típusa ismert, attól függően, hogy mindkét végükön villás profillal rendelkeznek-e, vagy az egyik végükön az anyák alakjához illeszkedő kör alakú profil helyezkedik-e el. Mindenesetre a villáskulcs végeit az adott méretű csavarhoz helyezve meghúzhatjuk vagy kioldhatjuk azokat.
A villáskulcsok akár állítható méretűek is lehetnek, lehetővé téve így a különböző méretű anyákhoz vagy csavarokhoz való flexibilis alkalmazkodást. A fix méretű villáskulcsok gyakoribbak, mivel egy villáskulcs készletben mindenféle méretű anyához rendelkezésre áll a használható szerszám. A villáskulcsok általában erős és tartós anyagból készülnek, hogy ellenálljanak a nagyobb erőhatásoknak és a kopásnak, ez legtöbbször valamilyen acélötvözetet jelent.
Olvasson tovább
20.879 Ft
Levegőcső 20m kék vastag Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Levegős szerszámok > Levegőcsövek
4.578 Ft
Mérőkanna 1L Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Mérőeszközök
16.111 Ft
Olajszűrő leszedő bőrös DN-140 King Tony Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Olajszűrő leszedők
527 Ft
Csillag-villás kulcs 10 Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Csillag-villás kulcsok
603 Ft
Csillag-villás kulcs 8 Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Csillag-villás kulcsok
900 Ft
Csillag-villás kulcs 16 Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Csillag-villás kulcsok
1.746 Ft
Csillag-villás kulcs 12 racsnis Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Csillag-villás kulcsok
81.534 Ft
Keresztkulcs 24, 27, 32, 3/4" Beta Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Kerékkulcsok
9.764 Ft
Kompressziómérő A.Z MEISTERTEILE Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok
1.630 Ft
Csillagkulcs 12-13 Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Csillagkulcsok
5.290 Ft
Csillagkulcs 22-24 King Tony Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Csillagkulcsok
878 Ft
Csillagkulcs 10-11 Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Csillagkulcsok
1.490 Ft
Csillagkulcs 16-17 Yato Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Csillagkulcsok
1.626 Ft
Csillagkulcs 8-9 Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Csillagkulcsok
1.461 Ft
Imbuszkulcs 10 Beta Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Imbuszkulcsok
330 Ft
Imbuszkulcs 3 Beta Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Imbuszkulcsok
521 Ft
Imbuszkulcs 4,5 Beta Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Imbuszkulcsok
648 Ft
Imbuszkulcs 6 Beta Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Imbuszkulcsok
2.800 Ft
Imbuszkulcs készlet 9 részes (2-10) Yato Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Imbuszkulcsok
292 Ft
Imbuszkulcs 2 Beta Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Imbuszkulcsok
1.073 Ft
Imbuszkulcs 8 Beta Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Imbuszkulcsok
451 Ft
Imbuszkulcs 4 Beta Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Imbuszkulcsok
2.445 Ft
Csillagkulcs 11-13 Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Csillagkulcsok
3.501 Ft
Imbuszkulcs készlet colos 12 részes Yato Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Imbuszkulcsok
1.923 Ft
Csavarhúzó lapos 8x150 Kategória: Szerszámok, szereléstechnikai termékek > Szerszámok > Csavarhúzók
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz

Ne hagyjuk, hogy csendben eltűnjön ez a veszélyeztetett növényünk
Ritka őshonos cserjénk, amelyet az invazív amerikai vadszőlő sarokba szorít,...
Ne add fel! Így tudod megvédeni az otthonod a nyest, nyuszt és menyét ellen!
Veszélyes betolakodók a ház körül? Így védekezz a nyest, nyuszt, menyét ellen!

























