Gázolaj árak 590 Ft Benzin árak 589 Ft EUR 390.93 Ft USD 333.11 Ft CHF 418.06 Ft GBP 451.47 Ft

erdészeti találatok 2 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Az ekék jelentik a legrégebben használt mezőgazdasági gépcsoportot, hiszen tulajdonképpen már a földművelés kezdeteinél is megjelentek a kezdetleges ekék. Azóta nagyon sokféle kivitelben léteznek, ismerünk függesztett, félig függesztett és vontatott ekéket, léteznek ágyekék, váltvaforgató ekék, mélyszántó ekék. Az egyes típusok pontos kivitele is nagyban eltérhet egymástól, ez az eltérő talajviszonyok miatti optimális használat miatt fontos. Természetesen a különböző talajművelő gépgyártók is folyamatosan fejlesztik gépeiket, így az általuk forgalmazott ekék sem egyformák.
Elsőre talán nem is gondolnánk, hogy egy eke milyen sok részegységből, alkatrészből áll, a legfontosabbak: ekevas (szántóvas), eketörzs, ekefej biztosítók, kormánylemez, csoroszlya, csúszótalp, ekenád, előhántó. Mivel az ekék a legelterjedtebb, legalapvetőbb talajművelő gépek, ezért szinte az összes talajművelő gépek gyártásával foglalkozó cég termékportfóliójában megtalálhatóak, a legismertebb márkák közül kiemelünk néhányat: Väderstad, Pöttinger, Bednar, Regent, Gassner, Eberhardt, Lemken, Niemeyer, Kuhn, Krone, Vogel, Rabe, Kverneland, Kühne, Heger.
Az Agroinform Piactéren szinte folyamatosan ezres nagyságrendben találunk ekékkel kapcsolatos hirdetéseket, kereskedőktől, gazdáktól, új és használt kivitelben is.
Olvasson tovább
660.000 Ft
2025. szeptember 5. 16:09 Eke Bács-Kiskun, Kiskunmajsa
Eladó! Erdészeti Mélyszántó Rigol eke Munkára fogható állapotban. Mezőgazdasági gépcsere/beszámítás lehetséges. Igény szerint kedvező árú szállítás. További gépajánlatainkért kövess minket Facebookon: Használt Mg-Gépker
Használt Árokhúzó 1 fejes Vontatott
3.000.000 Ft
2025. augusztus 8. 06:30 Eke Pest, Törtel
Eladó egy 2009-es évjáratú Pietro Moro MVM11 mélyszántó eke, új kormánylemezekkel és ekevasakkal, jó gyökérvágókkal, hidraulikus fogásszélesség-állítással (barázda mellett is használható), valamint plusz egy garnitúra új kormánylemezzel.
Használt Váltva forgató 1 fejes Függesztett Munkaszélesség: 60 cm 2009 Gépigény: 180-250 LE Hidraulikus vágószélesség állítás
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Gyümölcstermesztés a szakadék szélén – csak a technológia menthet meg minket + VIDEÓ
Gyümölcstermesztés a szakadék szélén – csak a technológia menthet meg minket + VIDEÓ
Dr. Apáti Ferenc szerint a hazai gyümölcságazat versenyképessége végveszélybe...
Veterán járgányok Ikerváron: Kicsiknél, nagyoknál sikert arattak
Veterán járgányok Ikerváron: Kicsiknél, nagyoknál sikert arattak
A veterán traktorok találkozója második alkalommal is tömegeket vonzott a Vas...
Időjárás: Megnyugszik az idő, csak győzd kivárni +VIDEÓ
Időjárás: Megnyugszik az idő, csak győzd kivárni +VIDEÓ
Csökkenni kezd a felhőzet, mutatjuk, mikor áll el az eső.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]