Gázolaj árak 592 Ft Benzin árak 587 Ft EUR 396.83 Ft USD 341.06 Ft CHF 424.99 Ft GBP 460.41 Ft

7 találatok 1 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Az oldalazó talajmarók (a géptípusra jellemző műszaki megoldás következtében), egy hidraulikus kar segítségével oldalra kiemelhetők a traktor munkavégzési síkjából, amely képesség számos esetben hiánypótló lehet. Az oldalazó talajmarókat így előszeretettel alkalmazzák a szőlészetetekben és gyümölcsöskertekben a fás szárú növények soraljainak művelésére. Segítségükkel például a szőlő- és gyümölcstermelésben a törzsek és a tőkék közötti terület könnyebben tisztán tarthatóvá, géppel is művelhetővé válik.
A növények közötti rész gyommentesítése, gondozása sokszor nehézkes, hiszen a hagyományos vontatott jellegű sorközművelő gépek munkaszélessége nem teszi lehetővé a jóval keskenyebb és irányában is merőleges tőkeközök gazmentesítését és tisztán tartását, ezért ennek a feladatnak az ellátására speciális géptípusokat alkalmaznak. Ezek egyikét az oldalazó talajmarók jelentik, az apróhirdetések között ilyenfajta talajművelő gépek között válogathatunk.
Olvasson tovább
650.000 Ft
2025. június 11. 15:01 Oldalazó talajmaró Győr-Moson-Sopron, Győrszemere
Eladó NCK - 700 automata kitérésű talajmaró 2019-es évjáratú, keveset használt. Jó állapotú. Kézi vezérléssel is működik a fülkéből. Győrszemerén található. Érdeklődni: +36202450285
Használt 2019
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Hirdetés
 Miért bukhat el a napraforgó a rossz vetésszerkezet miatt? – Szakmai válaszok a Dél-Dunántúlról +VIDEÓ
Miért bukhat el a napraforgó a rossz vetésszerkezet miatt? – Szakmai válaszok a Dél-Dunántúlról +VIDEÓ
A KWS rendezvényén gyakorlati példákon keresztül mutatták be, hogy a nem...
Tudnivalók röviden: kinek és hogyan adható át a földhasználat?
Tudnivalók röviden: kinek és hogyan adható át a földhasználat?
A Földforgalmi törvény változásai komoly kötelezettségeket rónak a...
Bajban a pálinka: kevés a gyümölcs, sok a zugfőzés
Bajban a pálinka: kevés a gyümölcs, sok a zugfőzés
A feketekereskedelem megfojtja a hungarikumot?

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]