Gázolaj árak 600 Ft Benzin árak 599 Ft EUR 401.93 Ft USD 346.38 Ft CHF 428.82 Ft GBP 471.03 Ft

Tömlő 1 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

A gumi főkategória tömlő alkategóriájában többféle célra is találhatunk gumitömlőket. Egyrészt természetesen megjelennek a gumikerekek belsőjeként szolgáló tömlők, melyek a külső gumiabroncsokon belül, megfelelő szeleppel ellátva a levegő keréken belüli tárolására szolgálnak.
Léteznek tömlős és tömlő nélküli gumiabroncsok is: a tömlő nélküli abroncsban a légzáró szolgál a levegő benntartására, míg a tömlős abroncsban maga a tömlő, általában a két típus egyébként nagyjából ugyanolyan fajta gumiból készül. Ahogyan a gumiabroncsoknál és szerelt gumikerekeknél is különösen fontos, így a tömlők esetében is szükséges vásárláskor odafigyelni a megfelelő méretezésre.
A hagyományos gumibelsők mellett a tömlő hirdetési kategóriában kisebb számban megjelennek a különböző gumicsőként funkcionáló, elsősorban folyadék-, vagy levegőtovábbításra használt gumitömlők is, mint a permetező tömlők, locsolótömlők, pneumatikai tömlők stb.
Olvasson tovább
5.000 Ft
2024. augusztus 13. 08:36 Tömlő Hajdú-Bihar, Nyíradony
1200x20-as gumibelsők eladók.
Használt 1200*20
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
200 kilogrammnyi mohát loptak – elítélték őket
200 kilogrammnyi mohát loptak – elítélték őket
A természetvédelmi szabályok megsértésének komoly ára van – ezt megtanulta a hat...
Hirdetés
Magyar fajták, magyar jövő – irányt mutat a Gabonakutató + VIDEÓ
Magyar fajták, magyar jövő – irányt mutat a Gabonakutató + VIDEÓ
Ismerd meg a hazai fajták jövőjét formáló kihívásokat és új irányokat!
Mi történik a marhahússal?
Mi történik a marhahússal?
Akár 30–40 százalékos áremelkedés is jöhet – mutatjuk a hazai és nemzetközi...

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]