Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 362.58 Ft USD 309.21 Ft CHF 395.73 Ft GBP 419.99 Ft

2 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Az Agroinform Piactér ingatlan hirdetési kategóriájában főként különféle mezőgazdasági tevékenységekhez kapcsolódó ingatlanokat kínálnak a hirdetők. Az apróhirdetéseken belül a legnagyobb szegmenst a mezőgazdasági ingatlan elnevezésű alkategória képviseli, emellett még olyan további rovatokkal találkozhatunk, mint a lakóingatlan, a kereskedelmi ingatlan, az ipari ingatlan, a konténer, a bánya és az egyéb ingatlan témakörök.
A mezőgazdasági ingatlan elnevezés már önmagában is sokféle típusú ingatlant jelenthet, hiszen ezen belül egyaránt találhatunk eladó tanyákat és házakat, szántóföldeket, erdőket, gazdasági épületeket, gyümölcsösöket, fóliaházakat, birtokokat, legelőket, majorokat, termőföldet, földterületeket, réteket és más egyéb mezőgazdasági ingatlanokat is.
Az ingatlanok adásvétele a mezőgazdasági, illetve az ahhoz kapcsolódó ipari tevékenységek területén mindennaposnak tekinthető, hiszen egy igazán pezsgő piacról beszélhetünk, akár épített ingatlanok adásvételéről, akár földterületekről van szó. Megkerülhetetlen közhely, hogy megfelelő földterület nélkül nem végezhető semmilyen mezőgazdasági tevékenység, ahogyan a mindennapi munkavégzésben legalább ennyire fontos szerep jut a különféle típusú épületeknek, legyen itt szó lakóingatlanról, kereskedelmi ingatlanról, vagy valamilyen ipari jellegű ingatlanról.
Az ingatlan rovat kínálata kifejezetten sokrétű, ahol folyamatosan frissülő ajánlatok között böngészhetnek látogatóink.
Olvasson tovább
3.500.000 Ft
2026. április 26. 22:00 Hirdetmény Heves, Ecséd
adás-vétel szerződés hirdetményi úton történő közlése - szántó - 3,3717 ha - 3/5
1.000.000 Ft
2024. október 8. 11:13 Termőföld, szántóföld, földterület Heves, Ecséd
Eladó 6800 nm-es, kivágott szőlőterület Gyöngyöspatán, a Bodics területen. Ideális választás termőföld vagy szántóföld vásárlásához.
6800 Hektár nem igen
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok

Partner hírek


Partner katalógusok


3 napos időjárás-előrejelzés: vége a hűvös napoknak, sokkoló felmelegedés jön
3 napos időjárás-előrejelzés: vége a hűvös napoknak, sokkoló felmelegedés jön
Erre a drasztikus fordulatra mindenkinek fel kell készülnie.
Te is szereted a lángost? Akkor ezt nagyon fontos megtudnod róla!
Te is szereted a lángost? Akkor ezt nagyon fontos megtudnod róla!
A lángos örök kedvenc – de vajon minden titkát ismerjük?
Túl sok a vadkár? Együnk több vadhúst!
Túl sok a vadkár? Együnk több vadhúst!
Miközben a magyar vadhús világszerte prémium terméknek számít, itthon az egy...

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]