Gázolaj árak 615 Ft Benzin árak 595 Ft EUR 357.78 Ft USD 304.79 Ft CHF 390.32 Ft GBP 412.37 Ft

4 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Bomba árak
Az Agroinform Piactér ingatlan hirdetési kategóriájában főként különféle mezőgazdasági tevékenységekhez kapcsolódó ingatlanokat kínálnak a hirdetők. Az apróhirdetéseken belül a legnagyobb szegmenst a mezőgazdasági ingatlan elnevezésű alkategória képviseli, emellett még olyan további rovatokkal találkozhatunk, mint a lakóingatlan, a kereskedelmi ingatlan, az ipari ingatlan, a konténer, a bánya és az egyéb ingatlan témakörök.
A mezőgazdasági ingatlan elnevezés már önmagában is sokféle típusú ingatlant jelenthet, hiszen ezen belül egyaránt találhatunk eladó tanyákat és házakat, szántóföldeket, erdőket, gazdasági épületeket, gyümölcsösöket, fóliaházakat, birtokokat, legelőket, majorokat, termőföldet, földterületeket, réteket és más egyéb mezőgazdasági ingatlanokat is.
Az ingatlanok adásvétele a mezőgazdasági, illetve az ahhoz kapcsolódó ipari tevékenységek területén mindennaposnak tekinthető, hiszen egy igazán pezsgő piacról beszélhetünk, akár épített ingatlanok adásvételéről, akár földterületekről van szó. Megkerülhetetlen közhely, hogy megfelelő földterület nélkül nem végezhető semmilyen mezőgazdasági tevékenység, ahogyan a mindennapi munkavégzésben legalább ennyire fontos szerep jut a különféle típusú épületeknek, legyen itt szó lakóingatlanról, kereskedelmi ingatlanról, vagy valamilyen ipari jellegű ingatlanról.
Az ingatlan rovat kínálata kifejezetten sokrétű, ahol folyamatosan frissülő ajánlatok között böngészhetnek látogatóink.
Olvasson tovább
2.000.000 Ft
2026. május 11. 22:00 Hirdetmény Hajdú-Bihar, Bocskaikert
adás-vétel szerződés hirdetményi úton történő közlése - kert - 906 m2 - 1/1
3.500.000 Ft
2026. május 3. 22:00 Hirdetmény Hajdú-Bihar, Bocskaikert
adás-vétel szerződés hirdetményi úton történő közlése - szőlő és gazdasági épület - 1079 m2 - 901/1031
5.500.000 Ft
2026. április 20. 22:00 Hirdetmény Hajdú-Bihar, Bocskaikert
adás-vétel szerződés hirdetményi úton történő közlése - kert - 761 m2 - 1/1
1.138.886 Ft
2026. április 14. 22:00 Hirdetmény Hajdú-Bihar, Bocskaikert
adás-vétel szerződés hirdetményi úton történő közlése - kivett lakóház, udvar, gazdasági épület, kert - 1727 m2 - 1/1
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok

Partner hírek


Partner katalógusok


3 napos előrejelzés: Csütörtökig a napsütés, aztán megint egy fordulat
3 napos előrejelzés: Csütörtökig a napsütés, aztán megint egy fordulat
A hét második felében változékonyabbra fordul az időjárás, tele meglepetéssel.
Ezért marad apró a földi eper, és így hozhatod helyre
Ezért marad apró a földi eper, és így hozhatod helyre
Kicsi a földi eper? Mutatjuk, miért, és hogyan teheted újra csábítóvá!
Sokan elrontják: ezen múlhat, hogy sikerül-e a gyepedet szépen tartanod!
Sokan elrontják: ezen múlhat, hogy sikerül-e a gyepedet szépen tartanod!
Így lesz selymesen zöld a gyeped: a legfontosabb tippek egy helyen!

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]