Gázolaj árak 659 Ft Benzin árak 585 Ft EUR 363.37 Ft USD 313.97 Ft CHF 389.11 Ft GBP 423.91 Ft

2 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Az Agroinform Piactér ingatlan hirdetési kategóriájában főként különféle mezőgazdasági tevékenységekhez kapcsolódó ingatlanokat kínálnak a hirdetők. Az apróhirdetéseken belül a legnagyobb szegmenst a mezőgazdasági ingatlan elnevezésű alkategória képviseli, emellett még olyan további rovatokkal találkozhatunk, mint a lakóingatlan, a kereskedelmi ingatlan, az ipari ingatlan, a konténer, a bánya és az egyéb ingatlan témakörök.
A mezőgazdasági ingatlan elnevezés már önmagában is sokféle típusú ingatlant jelenthet, hiszen ezen belül egyaránt találhatunk eladó tanyákat és házakat, szántóföldeket, erdőket, gazdasági épületeket, gyümölcsösöket, fóliaházakat, birtokokat, legelőket, majorokat, termőföldet, földterületeket, réteket és más egyéb mezőgazdasági ingatlanokat is.
Az ingatlanok adásvétele a mezőgazdasági, illetve az ahhoz kapcsolódó ipari tevékenységek területén mindennaposnak tekinthető, hiszen egy igazán pezsgő piacról beszélhetünk, akár épített ingatlanok adásvételéről, akár földterületekről van szó. Megkerülhetetlen közhely, hogy megfelelő földterület nélkül nem végezhető semmilyen mezőgazdasági tevékenység, ahogyan a mindennapi munkavégzésben legalább ennyire fontos szerep jut a különféle típusú épületeknek, legyen itt szó lakóingatlanról, kereskedelmi ingatlanról, vagy valamilyen ipari jellegű ingatlanról.
Az ingatlan rovat kínálata kifejezetten sokrétű, ahol folyamatosan frissülő ajánlatok között böngészhetnek látogatóink.
Olvasson tovább
6.540.700 Ft
2025. április 12. 08:22 Termőföld, szántóföld, földterület Vas, Vasalja
Vasalján szántó eladó, 5456 m², 18,5 AK. Minden közmű a telekhatáron, 1200 Ft/m².
5456 m2 igen
5.000.000 Ft
2025. április 12. 08:19 Termőföld, szántóföld, földterület Vas, Vasalja
Vasalján szántó eladó, 4005 m², 13,58 AK, főút mellett, 1/1 tulajdon.
4005 m2 igen
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok

Partner hírek


Partner katalógusok


Mit tegyenek a gazdák a kiszáradt kukoricával? Szakértői tanácsok az aratás időzítéséhez
Mit tegyenek a gazdák a kiszáradt kukoricával? Szakértői tanácsok az aratás időzítéséhez
Az aszály súlyos károkat okozott a kukoricában, sok gazdának most komoly döntést...
Hirdetés
Vírusrezisztens árpahibridek: új lehetőség a termésbiztonság növelésére
Vírusrezisztens árpahibridek: új lehetőség a termésbiztonság növelésére
A gabonavírusok egyre komolyabb kihívást jelenthetnek a termesztésben, ezért...
Vízkorlátozás idején nem a kert kiszáradása az egyetlen probléma
Vízkorlátozás idején nem a kert kiszáradása az egyetlen probléma
Vízkorlátozásban nem csupán a növények szenvednek – háztartások,...

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]