Gázolaj árak 578 Ft Benzin árak 565 Ft EUR 381.1 Ft USD 319.59 Ft CHF 414.59 Ft GBP 438.98 Ft

kakas találatok 2 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Az Agroinform Piactér ingatlan hirdetési kategóriájában főként különféle mezőgazdasági tevékenységekhez kapcsolódó ingatlanokat kínálnak a hirdetők. Az apróhirdetéseken belül a legnagyobb szegmenst a mezőgazdasági ingatlan elnevezésű alkategória képviseli, emellett még olyan további rovatokkal találkozhatunk, mint a lakóingatlan, a kereskedelmi ingatlan, az ipari ingatlan, a konténer, a bánya és az egyéb ingatlan témakörök.
A mezőgazdasági ingatlan elnevezés már önmagában is sokféle típusú ingatlant jelenthet, hiszen ezen belül egyaránt találhatunk eladó tanyákat és házakat, szántóföldeket, erdőket, gazdasági épületeket, gyümölcsösöket, fóliaházakat, birtokokat, legelőket, majorokat, termőföldet, földterületeket, réteket és más egyéb mezőgazdasági ingatlanokat is.
Az ingatlanok adásvétele a mezőgazdasági, illetve az ahhoz kapcsolódó ipari tevékenységek területén mindennaposnak tekinthető, hiszen egy igazán pezsgő piacról beszélhetünk, akár épített ingatlanok adásvételéről, akár földterületekről van szó. Megkerülhetetlen közhely, hogy megfelelő földterület nélkül nem végezhető semmilyen mezőgazdasági tevékenység, ahogyan a mindennapi munkavégzésben legalább ennyire fontos szerep jut a különféle típusú épületeknek, legyen itt szó lakóingatlanról, kereskedelmi ingatlanról, vagy valamilyen ipari jellegű ingatlanról.
Az ingatlan rovat kínálata kifejezetten sokrétű, ahol folyamatosan frissülő ajánlatok között böngészhetnek látogatóink.
Olvasson tovább
129.000 Ft
2026. január 20. 23:00 Hirdetmény Tolna, Kakasd
haszonbérleti szerződés hirdetményi úton történő közlése - szántó - 1Ha és 1629 m2 - 2524/5049
129.000 Ft
2026. január 20. 23:00 Hirdetmény Tolna, Kakasd
haszonbérleti szerződés hirdetményi úton történő közlése - szántó - 1ha és 1633m2 - 2525/5049
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
3 napos időjárás: Örülnek az esőnek a gazdák, de nem pont így gondolták
3 napos időjárás: Örülnek az esőnek a gazdák, de nem pont így gondolták
Mindenféle csapadék és köd is előfordulhat a következő napokban.
Növényekből nyert zöldenergia: új lehetőségek a mezőgazdaságban
Növényekből nyert zöldenergia: új lehetőségek a mezőgazdaságban
Fedezd fel, hogyan állítanak elő elektromos energiát a növények, és ismerd meg a...
Veszélyben van a kukád! Így előzheted meg a bajt!
Veszélyben van a kukád! Így előzheted meg a bajt!
Veszélyben a kukád! Eláruljuk, hogy tudod megelőzni a bajt!

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]