Gázolaj árak 604 Ft Benzin árak 598 Ft EUR 398.88 Ft USD 340.37 Ft CHF 426.26 Ft GBP 467.07 Ft

Borsó találatok 1 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Az Agroinform Piactér birtok névre hallgató hirdetési kategóriáját böngészve nagyon vegyes ingatlankínálattal találkozhatunk. Közös pont a hirdetések túlnyomó többségét illetően, hogy alapvetően mezőgazdasági jellegű ingatlanokról van szó, azonban ezek milyenségét illetően nagyon széles a skála.
A birtok rovat ajánlatai között találkozhatunk állattartó teleppel, tanyákkal, működő gazdaságokkal, gyümölcsössel, borászattal és hozzá tartozó szőlőbirtokkal, különféle telephelyekkel, legelővel, réttel és mindenféle egyéb földbirtokokkal is. A termőföldet, szántóföldet kínáló apróhirdetések aránya is igen magas a birtok fedőnév alatt hirdetők ajánlatai körében.
A tapasztalatok alapján elmondható, hogy az Agroinform Piactéren szinte mindenki megtalálja a számára leginkább megfelelő mezőgazdasági ingatlant, birtokot. Ez jó eséllyel az ország teljes területére igaz, hiszen portálunkon találkozhat az egyik legbővebb mezőgazdasági jellegű ingatlanhirdetési portfólióval.
Olvasson tovább
50.000.000 Ft
2025. május 20. 20:46 Birtok, farm, major Borsod-Abaúj Zemplén, Balajt
Eladó Balajt külterületén 26998 nm alapterületű ingatlan 400nm-es téglaépülettel. Miskolci lakás csere érdekel értékegyeztetéssel.
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
3 napos időjárás-előrejelzés: Visszatér a hőség
3 napos időjárás-előrejelzés: Visszatér a hőség
A szél ismét sokfelé megélénkül.
Drágulhat a kenyér a gyenge gabonatermés miatt?
Drágulhat a kenyér a gyenge gabonatermés miatt?
Már az aratás elején látszik, hogy a magyar gabonatermelők nehéz év elé néznek –...
Hat másodperc alatt műtrágya és üzemanyag készíthető szennyezett vízből
Hat másodperc alatt műtrágya és üzemanyag készíthető szennyezett vízből
A Yale Egyetem új technológiája egyszerre nyit utat a víztisztítás, a...

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]