Gázolaj árak 673 Ft Benzin árak 585 Ft EUR 362.84 Ft USD 313.68 Ft CHF 385.51 Ft GBP 424.45 Ft

kan találatok 1 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

A legelők a legeltető állattartást kiszolgáló füves földterületek, melyeket országszerte kínálnak eladásra a hirdetők. A legelők ajánlatai között igen eltérő területméretekkel szembesülünk, szerepelnek földterületek néhány hektáros mérettel, illetve akár a száz hektárt meghaladó tartományból is előfordulnak.
A legeltetésre alkalmas területek növényösszetétele területenként és tájegységenként nagy változatosságot mutathat, hiszen komoly hatással vannak erre a tényezőre mind a klimatikus, mind a talajviszonyok. Alternatív kifejezésként a legelőket gyep névvel is szokták illetni. A legelő rovat hirdetései között megjelenik a keresleti oldal is, mivel egyes hirdetők vásárlásra és bérlésre keresnek legeltetésre alkalmas földterületeket.
Olvasson tovább
348.400.000 Ft
2026. augusztus 16. 10:01 Legelő Borsod-Abaúj Zemplén, Mályinka
Eladó Mályinka településen 134ha os,terület ebből 100ha legelő,34ha erdő,a teljes terület be van kerítve,3 forrás találhato rajta,villany telken belül.erdőtelepitésre,állattartásra,építkezésre stb kiváló.Nem tájvédelmis terület!
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok

Partner hírek


Partner katalógusok


Most metszed meg a hortenziát? Könnyen levághatod a jövő évi virágrügyeket
Most metszed meg a hortenziát? Könnyen levághatod a jövő évi virágrügyeket
Metszési tippek hortenziafajtákhoz – ne veszítsd el a jövő évi virágokat!
Délutánra lekókad a hortenzia, estére mégis magához tér? Ne locsold automatikusan újra
Délutánra lekókad a hortenzia, estére mégis magához tér? Ne locsold automatikusan újra
Lekókad a hortenzia délután, de estére életre kel? Nem biztos, hogy öntözni...
Tudod, miért nem szabad a levendulát a kopasz, fás részig visszavágni?
Tudod, miért nem szabad a levendulát a kopasz, fás részig visszavágni?
Ha nem akarod, hogy tönkremenjen a levendulád, ezt mindenképp olvasd el!

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]