Gázolaj árak 590 Ft Benzin árak 580 Ft EUR 388.35 Ft USD 335.8 Ft CHF 418.59 Ft GBP 441.5 Ft

Szántóföld 0 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

A szántóföld hirdetési kategóriában jellemzően növénytermesztésre használt kisebb-nagyobb földterületeket találunk Magyarország összes tájegységéből, régiójából. A kínálati oldalt jellemző, eladó földek mellett szép számmal találhatunk olyan apróhirdetéseket is, ahol megvételre keresnek termőföldet, illetve szintén előfordulnak földbérleti ajánlatok, illetve olyan hirdetések is, ahol pedig bérlésre keresnek valamilyen földterületet.
Minden mezőgazdasághoz valamelyest konyító ember tudja, hogy a jó minőségű termőföld az egyik legnagyobb kincs napjainkban. Persze nem volt ez nagyon másként régen sem, a föld mindig értéknek számított. A szántóföldek adásvételét a gazdák mindig is nagyon fontosnak tekintették, hiszen a termőföld szolgált az életüket minden téren meghatározó mezőgazdasági tevékenység alapjául. Emellett a földterületek birtoklásának hagyományosan erős vagyonképző szerepe is volt.
A szántóföldek minőségét univerzálisan összehasonlítani egyáltalán nem egyszerű feladat, hiszen rengeteg különböző adottság és helyi jellegzetesség befolyásolhatja egy földterület tényleges értékét, arról nem beszélve, hogy az sem lényegtelen, hogy milyen növénykultúra termesztésére használják azt. Mégis egyfajta minősítést, összehasonlítást próbál megvalósítani a szántóföldek jellemzésére használt aranykorona (földminősítési értékszám) rendszer. Az apróhirdetések tekintetében természetesen a területi különbségek miatt mind a szántók minőségét, mind azok méretét tekintve nagyon vegyes kínálattal találkozhatunk. Vannak néhány hektáros és több száz hektáros ingatlanokat kínáló ajánlatok is.
Annyi bizonyos, ha mezőgazdasági célú földvásárlásról van szó, akkor az Agroinform Piactér szántóföld hirdetési kategóriája a kínálat bősége miatt az egyik legjobb felületet jelenti a termőföldek iránt potenciálisan érdeklődő, befektető vagy gazdálkodó ingatlanvásárlók számára.
Olvasson tovább

Nem található a keresési feltételeknek megfelelő hirdetés a piactéren!

Kérjük ismételje meg a keresést más kifejezéssel, vagy más kategóriában.

A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Vajon te jól tudod, mikor van mindenszentek, halottak napja, és halloween?
Vajon te jól tudod, mikor van mindenszentek, halottak napja, és halloween?
Te tudod, mikor van mindenszentek, halottak napja, és halloween? Most minden...
Mit keres 120 ezer méh egyetlen furgonban? +VIDEÓ
Mit keres 120 ezer méh egyetlen furgonban? +VIDEÓ
Mobil kaptárral hívják fel a figyelmet Új-Zélandon a beporzók szerepére az...
Ne várjuk meg a tavaszt: már most védekezni kell a kalászos betegségek ellen
Ne várjuk meg a tavaszt: már most védekezni kell a kalászos betegségek ellen
A kórokozók nem pihennek: a gabona- és árpavetések levélbetegségei már az őszi...

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]