Gázolaj árak 589 Ft Benzin árak 588 Ft EUR 389.41 Ft USD 330.36 Ft CHF 417.01 Ft GBP 447.63 Ft

Oltvány 1 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Videós piactér hirdetések Kedvencek Előzmények

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

Az oltványok hirdetési rovatában főként különféle gyümölcsfa oltványokkal, illetve mindenfajta szőlőoltvánnyal találkozhatunk.
Maga a növényoltás által történő szaporítás egyfajta vegetatív szaporítási módszer, ahol egy valamilyen szempontból kedvező tulajdonságokat mutató növényfajt egy másik növényegyed (az alany) növényi szövetével kísérlik meg összenöveszteni. Ezért az oltás során kulcsfontosságú, hogy a vad alany és a nemes fajta szöveteinek összeforradása
tökéletes legyen. Emiatt gondosan meg kell választani a résztvevő feleket, továbbá az oltás idejét és módját. Csak az azonos fajhoz tartozó, vagy a közeli rokonságban álló növényfajok egyedei olthatók egymásba!
Az apróhirdetések között hirdetőink a legkülönfélébb fajták tekintetében kínálnak ültetésre kész, oltott növényeket, azaz gyökeres oltványokat. A gyümölcsfák tekintetében találkozhatunk őszibarack, kajszi, körte, szilva, alma, dió, birs, naspolya, meggy, cseresznye oltványokkal, míg a szőlőfajták között megjelennek a Bianca, Generosa, Irsai Olivér, cserszegi fűszeres, olaszrizling, merlot, kékfrankos, Cabernet sauvignon, Palatina, Muscat Ottonel fajták gyökeres szőlővesszői vagy telepítésre előkészített oltványai. A borszőlőfajták mellett konténeres csemegeszőlő csemetéket is találhatunk. Mindezek mellett hirdetnek ribizli, josta, szeder, egres, málna, áfonya, homoktövis szabadgyökeres töveket és rózsatöveket is eladásra.
Olvasson tovább
Javasolt kategóriák: Szőlőoltványok Egyéb
2.000 Ft
2025. március 28. 06:17 Szőlőoltványok Békés, Csanádapáca
Kiváló minőségű csemegeszőlő, 1 éves csemeték, őstermelőtől eladók.
100 db
A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Veszélyben a fügéd! Belülről támad a gyümölcs réme!
Veszélyben a fügéd! Belülről támad a gyümölcs réme!
A füge rémálma valósággá vált! Új kártevő pusztítja belülről!
Így készíts természetes permetlevet az őszi lemosó permetezéshez
Így készíts természetes permetlevet az őszi lemosó permetezéshez
Alkalmazd az ősi tudást: gyógynövények tehetik egészségesebbé a növényeidet.
Agrometeorológia: Meddig tart a betakarítást segítő száraz idő?
Agrometeorológia: Meddig tart a betakarítást segítő száraz idő?
Végre kedvezőre fordult az időjárás a mezőgazdaság számára – de vajon elég lesz...

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]