Gázolaj árak 580 Ft Benzin árak 570 Ft EUR 382.41 Ft USD 327.87 Ft CHF 408.5 Ft GBP 437.83 Ft

föld találatok 0 hirdetés

Állítson be hirdetésfigyelőt keresésére!

Értesüljön a keresésének megfelelő új hirdetésekről, hogy ne maradjon le a legfrissebb ajánlatokról!


Minden hirdetés Akciók Videós hirdetések Kedvencek Előzmények AGROmashEXPO gépek

Kérjük a távolság szerinti rendezéshez engedélyezze az automatikus helymeghatározást!

A vetőmagok hirdetései között szinte az összes, hazánkban termesztett, magról vetett növénykultúra szaporítóanyagát megtalálhatjuk. A vetőmag előállítók nagy választékban kínálják eladásra a különféle gabonák (például búza, durumbúza, árpa, rozs, zab, tritikálé), a kukorica (például hibridkukorica, silókukorica, csemegekukorica), a napraforgó és a repce prémium minőségű vetőmagjait.
Bár az imént felsorolt növénykultúrák köréből kerül ki a hirdetések túlnyomó többsége, azonban olyan ritkábban, vagy kisebb területen termesztett növényfajok esetében is szép számmal találkozhatunk vetőmagot kínáló ajánlatokkal, mint a lencse, a különféle pillangós növények (például lucerna, vöröshere, bükköny, borsó), a takarmánynövények (például legeltethető pázsitfű, zöldtrágya, cirok, köles, szudánifű), a vetőburgonya, a sárgarépa, a petrezselyemgyökér, a fűszerpaprika stb.
Bizonyos növényfajoknál kiemelt szerepe van annak a szempontnak, hogy a minőségi termékek forgalmazása esetén valóban csak fémzárolt, csávázott vetőmagok kerüljenek értékesítésre, ezért ezekkel az ismérvekkel az apróhirdetések szövegében is sűrűn találkozhatunk.
Olvasson tovább

Nem található a keresési feltételeknek megfelelő hirdetés a piactéren!

Kérjük ismételje meg a keresést más kifejezéssel, vagy más kategóriában.

A lista fizetett rangsorolást tartalmaz
Alkatrész katalógusok
Tudod, mennyivel nőtt a mezőgazdaság kibocsátása 2025-ben?
A repce már erős, a kalászosok erősödnek – időjárási körkép december elején
A repce már erős, a kalászosok erősödnek – időjárási körkép december elején
Az október végi és novemberi esők különösen az Alföldön javították az állományok...
Ezért van bajban a mezőgazdaság!
Ezért van bajban a mezőgazdaság!
Hőhullámok, aszály, porviharok, villámárvizek: mindezek együtt teszik...

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]