Gázolaj árak 589 Ft Benzin árak 589 Ft EUR 389.41 Ft USD 330.47 Ft CHF 417.01 Ft GBP 450.45 Ft

Előző

M-ROL Függőleges takarmánykeverő 750kg

Település Bács-Kiskun vármegye, 6065 Lakitelek
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Állapot Új
Típus M-ROL
Gyártási év 2024
Eladó / bérelhető Eladó

Leírás
M-ROL Márkaképviselet - BEST FOR FARMERS KFT - Kizárólagos forgalmazó - 100 % magyar, családi vállalkozás!

Termékleírásokat honlapunkon talál.
Árakat, további információt e-mailben, vagy telefonon adunk!
Árajánlatért felveheti velünk a kapcsolatot honlapunkon keresztül, e-mailben, vagy az Agroinform üzenetküldési funkcióját használva egyaránt.

Gépeinket elsősorban telephelyei értékesítéssel, raktárról kínáljuk (Lakitelek), áraink kedvezőek, a kiszolgálás gyors és problémamentes.

Alkatrész-webshopunk elérhető az mrolalkatresz.hu oldalon, ahol bankkártyás fizetés mellett, gyorsan és egyszerűen megrendelhető a szükséges alkatrész.
Lakiteleki raktárunkból (raktárkészleten lévő termék esetén) GLS futárszolgálat igénybevételével, feladástól számított garantált 24 órán belül leszállítjuk a szükséges alkatrészt, vagy kiegészítőt, nagyobb méretű, súlyú eszközök átvételére személyesen Lakiteleken van lehetőség.
(Nagyobb méretű kiegészítők házhoz szállítására egyénileg tudunk árat biztosítani.) Aktuális raktárkészletünkről kérjük telefonon érdeklődjön!

Igény esetén a Gyártóval együttműködve egyedi elképzeléseket is megvalósítunk!

Gépvásárlást követően gyors és megbízható szerviz-hátteret biztosítunk, a hosszútávú, problémamentes használathoz gyári alkatrészekkel állunk rendelkezésre.
Szükség esetén technikus kollégáink segítenek a megfelelő alkatrész kiválasztásában.
Alkatrész-raktárunk Lakiteleken található, megrendelés webshopunkon keresztül gyorsan és egyszerűen leadható, fizethető bankkártyával, vagy átutalással.
A megrendelt terméket a GLS futárszolgálat 24 órás garantált szolgáltatással kézbesíti.

Cégünk tevékenységével, szolgáltatásaival, kedvező áraival elsősorban a kis- és közepes méretű magyar gazdaságok fennmaradását támogatja.

AranyGazdák Magyarország csoportunk - civil kezdeményezésünk - a gépbeszerzésen felül is jelentős támogatást biztosít a nehéz helyzetben lévő gazdaságoknak.
Keresse csoportunkat a Facebookon!

Hirdetés azonosító: 7421727
Frissítve: 2025. július 24. 10:58

Hirdető adatai


 
Név Best for Farmers Kft. Működő cég
Helység Bács-Kiskun vármegye
6065 Lakitelek
Webcím www... Megjelenít
4 éve hirdető

Kapcsolatfelvétel


Hirdető adatai
Telefon +36705 xxxxxx Megjelenít
Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

JOHN DEERE 6R130 traktor ÚJ, KEDVEZŐ ÁRON, GARANCIÁVAL!
JOHN DEERE 6R130 traktor ÚJ, KEDVEZŐ...

45.950.000 Ft +ÁFA

PÓTKOCSI KÉSZLETAKCIÓ!!! ÚJ PRONAR PÓTKOCSIK SZÉLES VÁLASZTÉKA KÉSZLETRŐL 3 ÉV GARANCIÁVAL
PÓTKOCSI KÉSZLETAKCIÓ!!! ÚJ PRONAR...

Ár nélkül

Fliegl VFW 10 600 Maxx-Line (10,6 m3) vákuumos tartálykocsi (Tandem) ÚJ, KEDVEZŐ ÁRON, GARANCIÁVAL!
Fliegl VFW 10 600 Maxx-Line (10,6 m3)...

9.995.000 Ft +ÁFA

Nitrosol tartály, alacsony, 22 000 literes, új modell – Kingspan AgriMaster
Nitrosol tartály, alacsony, 22 000...

1.850.000 Ft +ÁFA

Cikkajánló


Riasztást adtak ki több megyére: így ér ide a hidegfront
Riasztást adtak ki több megyére: így ér ide a hidegfront

A HungaroMet kedden kiadott figyelmeztetése szerint az ország keleti harmadában több vármegyében is zivatar kialakulására kell számítani a délutáni és esti...

Ezzel végre túl tudunk járni a varjak eszén
Ezzel végre túl tudunk járni a varjak eszén

Már tesztelik a mesterséges intelligenciával működő madárijesztőt, amely csak ritkán ad hangot, így a varjak nem szoknak hozzá.

Uniós változás: ezért nem engedélyezik már a mesterséges füstaromákat
Uniós változás: ezért nem engedélyezik már a mesterséges füstaromákat

Az Európai Bizottság rendelete nyomán gyökeresen változik a füstaromák alkalmazása az élelmiszeriparban.

Elképesztő, mennyi okunk lenne piacra járni a főznivaló beszerzése mellett
Elképesztő, mennyi okunk lenne piacra járni a főznivaló beszerzése mellett

Szeptember 19–20-án országszerte 22 piacon várják a látogatókat színes programokkal, főszerepben a lecsóval.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]