Gázolaj árak 570 Ft Benzin árak 553 Ft EUR 380.81 Ft USD 322.79 Ft CHF 415.28 Ft GBP 441.31 Ft

Előző

Agrion szemenkénti vetőgép Kc-Békés Kft

Település Békés vármegye, Békéscsaba
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Állapot Új

Leírás
Kedves Érdeklődők!

A KC-BÉKÉS KFT. új és használt mezőgazdasági gépek,alkatrészek és traktorok értékesítése országos szállítással rövid határidőn belül, szerviz , hitel, lízing pályázati lehetősséggel áll az Önök rendelkezésére .Leírás (műszaki adatok, dimenzió vagy egyéb fontos paraméter):


Az Agrion vetőgépek függesztett rendszerű teleszkópos vázszerkezetű gépek. Munkaszélességük 4,5 m, transzporti helyzetben 3,5 m. A tartós, masszív felépítést a vastag falú zártszelvény biztosítja, és a munkahengerek is a vázon belül kaptak helyet. Ez tartja a 2 db 250 vagy 1 db 800 literes műtrágyatartályt, valamint a nagy kapacitású vákuumventilátort. A vázon szabadon elmozdíthatóak a paralelogramma felfüggesztésű vetőkocsik, perselyezett függesztőkarokkal, szállítás helyzeti tehermentesítővel. A kocsik több fokozatban előfeszíthető, a talajnyomást változtató rugókkal rendelkeznek, melyeket a vetőágy állapotának megfelelően állíthatunk. A vetőgép dupla tárcsás csoroszlyákkal van szerelve, amelyek mellett a mélységhatárolást két nagy átmérőjű gumírozott és sárkaparókkal ellátott talajkopírkerék végzi.
A sornyitók erős csapágyazásúak, és ugyancsak sárkaparókkal vannak felszerelve. A magágy hibáit a csoroszlyák elé szerelt, magasságban állítható "V" alakú rögterelő lemezek kompenzálják. Szármaradványos területen a bordázott vágótárcsák teszik biztosabbá a vetés minőségét. A magok tömörítését a kocsik után kapcsolt, rugóval állítható feszítésű, "V" alakban elhelyezett, gumírozott iker tömörítőkerekek végzik, a biztos keléshez szükséges tömörítést adva. 2014 óta a kerekek szögben is állíthatók, így az aprómag vetésnél a tömörítő kerekekkel a takaró "bakhát" is kialakítható.
A gép 2 db 250 vagy 1 db 800 literes műtrágyatartállyal van felszerelve. A műtrágyatartályok aljára egy műanyag házban rugalmas szilikon gumi adagolócellás kerekeket helyeztek, melyek a flexibilis csöveken keresztül adagolják a műtrágyát a rugózott és mélységében állítható csoroszlyákhoz. A csoroszlyák alapesetben csúszókéses kivitelűek, de opcióban rendelhető duplatárcsás kivitelben is. Az adagolás itt a keverőtengely alatt elhelyezett "súber" nyitottságával ill. az adagolókerék fordulatszámával szabályozható. Mechanikus mikrogranulátum-szóró egység segíti a föld fertőtlenítését.

Bármely kérdésben állunk rendelkezésre!

További információért hívja az alábbi telefonszámot:
+36664 xxxxxx Megjelenít
Hirdetés azonosító: 7213937
Frissítve: 2026. január 12. 13:52

Kapcsolatfelvétel


Hirdető adatai
Telefon +36664 xxxxxx Megjelenít
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Hirdető adatai


Név KC-Békés Kft. Működő cég
Helység Békés vármegye
Békéscsaba
Webcím www... Megjelenít
6 éve hirdető
Powered by Google
4.1

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Műtrágyaszóró 1500 literes, új, raktárról elvihető ponyvával és kardántengellyel
Műtrágyaszóró 1500 literes, új,...

539.900 Ft +ÁFA

LABIN egytengelyes pótkocsik AKCIÓ – 2, 3, 4 tonnás,  3 oldalra billenő,  akár magasítással
LABIN egytengelyes pótkocsik AKCIÓ – 2,...

1.990.000 Ft +ÁFA

FALC Wind 4800DT fix függesztett szárzúzó hosszirányú szállítóberendezéssel
FALC Wind 4800DT fix függesztett...

8.100.000 Ft +ÁFA

Irrimec 110/550 Forgózsámolyos Öntöződob - DOSIDIS vezérléssel
Irrimec 110/550 Forgózsámolyos Öntöződob...

11.360.000 Ft +ÁFA

Cikkajánló


Megsemmisült ültetvények: letarolta a fagy a napsütésről és melegről híres államot
Megsemmisült ültetvények: letarolta a fagy a napsütésről és melegről híres államot

Dél-Floridában a gazdák súlyos fagykárokkal küzdenek, miután a hét elején szokatlanul hideg időjárás söpört végig a régión.

Egyenletes kelés, biztos alap – merre tartanak a szemenkénti vetőgépek?
Egyenletes kelés, biztos alap – merre tartanak a szemenkénti vetőgépek?

Ha a tőtáv, a vetési mélység vagy az időzítés hibás, azt a tenyészidőszak során már nem lehet teljesen korrigálni – a veszteség viszont biztos.

Szűk udvar, nehéz rakomány? Erre talált megoldást a New Holland +VIDEÓ
Szűk udvar, nehéz rakomány? Erre talált megoldást a New Holland +VIDEÓ

Drágulás, hiány, bizonytalanság: már most látszik, hogy megemlegetjük az idei évet
Drágulás, hiány, bizonytalanság: már most látszik, hogy megemlegetjük az idei évet

Bizonytalan év elé néz az európai zöldség-gyümölcs ágazat, kihívások mutatkoznak a termelésben, az ellátásban és a fogyasztásban is.

Minden jog fenntartva.
© 2026 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]