Gázolaj árak 590 Ft Benzin árak 589 Ft EUR 389.71 Ft USD 331.13 Ft CHF 416.67 Ft GBP 450.86 Ft

Előző

Izzóra műanyag borítás

50 Ft +ÁFA

Település Budapest
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Ár 50 Ft +ÁFA

Leírás
Bosma műanyag borítás T05, T10 és T15 izzókra Az izzóra tehető műanyag borítás praktikus megoldás, amely lehetővé teszi, hogy a fehér fényű izzók különböző funkciókat tölthessenek be a jármű világítási rendszerében. A borítások széleskörű alkalmazhatóságot biztosítanak, mivel a műszerfalba épített különböző visszajelző lámpákhoz is tökéletesen illeszkednek. Ezen kívül a borítások segítenek abban, hogy a fehér fényű izzók ne csak alapvető világítási funkciókat, hanem specifikusabb feladatokat is elláthassanak, például az autó műszerfalán vagy a jármű más elektromos rendszereiben. A műanyag borítások különböző típusú izzókhoz érhetők el, mint például a T05, T15/Ba15s és T10/Ba9s típusú izzókhoz. A T05 és T15/Ba15s típusok a közönséges irányjelzők, féklámpák és hátsó lámpák világítására alkalmasak, míg a T10/Ba9s típusú izzók a műszerfal és kisebb világítási feladatok esetében biztosítanak megfelelő fényt. A műanyag borítások egyedülálló előnye, hogy a fehér fényű izzók színét és fényerejét úgy módosíthatják, hogy azok jobban illeszkedjenek a különböző lámpákhoz. Ezzel biztosítható, hogy a jármű minden világító eleme pontosan azt a fényt biztosítja, amire szükség van, miközben fenntartja az esztétikai összhangot. A fehér fényű izzók általában tiszta és erősebb fényt adnak, de a borítások használatával színes vagy lágy fényt érhetünk el, anélkül, hogy külön izzókat kellene beszerezni. A műanyag borítások emellett segítenek az izzók védelmében is. A borítások a különböző típusú izzók számára biztosítják a megfelelő védelmet a környezeti hatásokkal szemben, így meghosszabbítják az izzók élettartamát és növelik azok megbízhatóságát. A borítások szilárd műanyagból készülnek, így ellenállnak a rezgéseknek és a hőmérséklet-ingadozásoknak, amelyek a járművek világítási rendszereiben gyakran előfordulnak. A műanyag borítások könnyen alkalmazhatók, és a legtöbb jármű típusával kompatibilisek, így az autósok számára egyszerű megoldást kínálnak a világítási rendszerek testreszabásához. A borítások gyors cseréje lehetővé teszi, hogy az izzókat rugalmasan illesszük be a jármű különböző világítóegységeibe, biztosítva a folyamatosan optimális működést. Ez a praktikus és sokoldalú megoldás különösen hasznos lehet azoknak, akik szeretnék, hogy a járművek világítása minden körülmények között esztétikus és hatékony legyen, miközben egyszerű karbantartást biztosítanak a világítási rendszerekhez. A műanyag borítások tehát nemcsak a világítási teljesítményt növelik, hanem a járművek elektromos rendszereihez is kényelmes és tartós megoldást kínálnak.

Hirdetés azonosító: 2653512
Frissítve: 2025. szeptember 08. 06:10

Hirdető adatai


 
Név Ezüsthajó Kft. Működő cég
Helység 1239 Budapest, Ócsai út 1-3.
Webcím www... Megjelenít

Kapcsolatfelvétel


Hirdető adatai
Telefon +36705 xxxxxx Megjelenít
E-mail xxx@xxx... Megjelenít
Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

JOHN DEERE 6R130 traktor ÚJ, KEDVEZŐ ÁRON, GARANCIÁVAL!
JOHN DEERE 6R130 traktor ÚJ, KEDVEZŐ...

45.950.000 Ft +ÁFA

Komplett univerzális RTK automata kormányzási rendszer – a legújabb FJD AT2 típus!  kedvező áron!
Komplett univerzális RTK automata...

1.999.999 Ft +ÁFA

Quivogne SSDR L 3/170 függesztett lazító tüskés hengerrel KÉSZLETEN! ÚJ, KEDVEZŐ ÁRON, GARANCIÁVAL!
Quivogne SSDR L 3/170 függesztett lazító...

1.795.000 Ft +ÁFA

FLIEGL Power Pro 2400 Kanalas seprőgép ÚJ, KEDVEZŐ ÁRON, GARANCIÁVAL!
FLIEGL Power Pro 2400 Kanalas seprőgép...

1.475.000 Ft +ÁFA

Cikkajánló


Már csak két vármegye maradt, ahol továbbra is érvényben marad a tűzgyújtási tilalom
Már csak két vármegye maradt, ahol továbbra is érvényben marad a tűzgyújtási tilalom

Keddtől hat vármegyében feloldják a tűzgyújtási tilalmat, de Bács-Kiskun és Csongrád-Csanád megyében továbbra is érvényben marad.

Nézőpont kérdése: 2025 a bőség éve
Nézőpont kérdése: 2025 a bőség éve

Két ország rekordtermése húzta fel világpiacra került gabona mennyiségét.

Kapkodjuk a fejünket: jöhetnek a gazdáknak szánt előfizetéses technológiák
Kapkodjuk a fejünket: jöhetnek a gazdáknak szánt előfizetéses technológiák

Amerikában már működik. 2031-re 12,75 milliárd dollár fölé nőhet a FaaS piaca – a digitalizáció és az állami támogatások húzzák a fejlődést.

Bőröndben csempészik a disznóhúst Nagy-Britanniába
Bőröndben csempészik a disznóhúst Nagy-Britanniába

Illegális hússzállítmányok és tejtermékek árasztják el az országot, kongatják a vészharangot.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]