Gázolaj árak 606 Ft Benzin árak 588 Ft EUR 395.57 Ft USD 339.56 Ft CHF 420.17 Ft GBP 456.83 Ft

Előző

Visszapillantó tükör Ifa

6.325 Ft +ÁFA

Település Budapest
Megosztás: messengerfacebookwhatsappviberemail

Következő

Ár 6.325 Ft +ÁFA

Leírás
Visszapillantó tükör Ifa gépjárműhöz 175 x 285 mm és 180 x 290 mm méretben A megfelelő visszapillantó tükör elengedhetetlen a biztonságos közlekedéshez, különösen nagyobb járművek, például az Ifa teherautók esetében. Ez a visszapillantó tükör kifejezetten Ifa gépjárművekhez készült, és két méretben érhető el: 175 x 285 mm és 180 x 290 mm. Az eltérő méretek lehetővé teszik, hogy az adott modellhez és a vezető igényeihez legjobban illeszkedő változatot válassza. A robusztus kialakítás garantálja a tartósságot és a hosszú élettartamot, így megbízható megoldást kínál a járművezetők számára. A visszapillantó tükör kiváló minőségű anyagokból készült, ellenáll a külső behatásoknak, és megbízható látást biztosít különböző időjárási körülmények között. A megfelelő kilátás és a holttér minimalizálása kulcsfontosságú a balesetek elkerülése érdekében, különösen nagyobb járműveknél, amelyeknél a vezetőnek még pontosabban kell figyelnie a környezetét. A tükör kialakítása lehetővé teszi, hogy széles látószöget biztosítson, így a vezető jobban átláthatja a közlekedési helyzeteket. A beszerelése egyszerű, így gyorsan és gond nélkül cserélhető a sérült vagy elhasználódott visszapillantó tükör. Ez különösen előnyös olyan esetekben, amikor a járművezető nem szeretne hosszabb időre kiesni a munkából egy meghibásodott tükör miatt. Az Ifa modellekhez gyártott tükör pontos illeszkedést biztosít, így nem szükséges további módosításokat végezni a felszerelés során. A szilárd rögzítés stabilitást ad még rázósabb útszakaszokon is, csökkentve a vibrációt, amely befolyásolhatná a látást. A visszapillantó tükör strapabíró anyaga és időjárásálló felülete biztosítja, hogy hosszú távon is kiváló állapotban maradjon, még extrém időjárási körülmények között is. A járművezetők számára ez egy hosszú távú befektetés, amely segíti a közlekedés biztonságát és a vezetési komfortot. Mivel a visszapillantó tükör az egyik leggyakrabban sérülő alkatrész, érdemes tartalékot is beszerezni, hogy egy esetleges törés vagy meghibásodás esetén azonnal rendelkezésre álljon egy csere. A visszapillantó tükör Ifa gépjárművekhez egyaránt alkalmas régebbi és újabb modellekhez, így széles körben felhasználható a különböző változatokhoz. A tartós és könnyen cserélhető kialakítás révén ez a tükör ideális választás azok számára, akik egy megbízható, pontos illeszkedést biztosító megoldást keresnek járművükhöz.

Hirdetés azonosító: 2387413
Frissítve: 2025. augusztus 02. 06:10

Hirdető adatai


 
Név Ezüsthajó Kft. Működő cég
Helység 1239 Budapest, Ócsai út 1-3.

Kapcsolatfelvétel


Hirdető adatai
Telefon +36705 xxxxxx Megjelenít
E-mail xxx@xxx... Megjelenít
Üzenetet küldök
Üzenet küldéshez, kérjük, jelentkezzen be!
Regisztráció

Ön szerint ez a hirdetés hibásan lett feladva? Kérjük, ossza meg velünk észrevételeit az alábbi űrlap kitöltésével:

reCAPTCHA védelem Adatvédelem - Általános Szerződési Feltétek

Új magyar, kéttartályos Mobitox csávázógép készletről, 1 napos házhoz szállítással eladó
Új magyar, kéttartályos Mobitox...

Ár nélkül

Készletről eladó új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó
Készletről eladó új Paksan Scorpion...

Ár nélkül

Új Komáromi Gép KB3011B 3 m-es szárzúzó,  ajándék kardánnal,  házhoz szállítással eladó
Új Komáromi Gép KB3011B 3 m-es szárzúzó,...

3.120.000 Ft +ÁFA

Műtrágyaszóró 1500 literes, új, raktárról elvihető ponyvával, kardántengellyel
Műtrágyaszóró 1500 literes, új,...

526.600 Ft +ÁFA

Cikkajánló


Világító saláta és beszélő paradicsom – kezdődhet a szupernövények új korszaka
Világító saláta és beszélő paradicsom – kezdődhet a szupernövények új korszaka

A biotechnológia új fejezete olyan növényeket ígér, amelyek nemcsak díszítenek, hanem aktívan reagálnak környezetükre és segítik a gazdálkodást.

Új korszak kezdődik az UAZ számára Kubában
Új korszak kezdődik az UAZ számára Kubában

A frissen indult havannai gyártósor évente akár 1500 UAZ modellt is előállíthat három műszakos munkarendben.

 Hároméves csúcson a növényi olajárak
Hároméves csúcson a növényi olajárak

A fekete-tengeri régió exportkínálatának szűkülése drágulást hozott.

Jó hír: megújul a szőlészet-borászat támogatási rendszere
Jó hír: megújul a szőlészet-borászat támogatási rendszere

Az Agrárminisztérium idén már a szőlőtermelőket is bevonja a támogatási programokba, összesen több mint 100 millió euró forrást biztosítva 2027-ig.

Minden jog fenntartva.
© 2025 Agroinform Média Kft.

[bezárás x]